آموزش نحوه فیلم برداری از صفحه نمایش آیفون و آیپد

ضبط رخدادهای صفحه آیفون

اندروید از دیرباز امکان فیلم برداری از صفحه نمایش را به کاربران خود ارائه کرده است ولی این امکان برای این شرکت انحصاری نیست و محصولات شرکت اپل نیز امکان پذیر است ولی فرایند آن اندکی با چیزی که در محصولات شرکت گوگل سراغ داریم متفاوت است. در ادامه قصد داریم به شما آموزش بدهیم که چگونه امکان فیلم برداری از صفحه نمایش آیفون و آیپد را دارید. با موبایلستان همراه باشید.

برای این کار روال بسیار ساده و روانی وجود دارد که در ادامه به صورت گام به گام به سراغ انجام آن خواهیم رفت. در نخستین گام باید به سراغ تنظیمات دستگاه رفته و گزینه Control center را انتخاب کنید. در ادامه به پایین صفحه رفته و available toggles را پیدا کنید. گزینه screen recording را در این بخش انتخاب کنید و ان را فعال نمایید.

آموزش نحوه فیلم برداری از صفحه نمایش آیفون و آیپد

گام دوم  برای فیلم برداری از صفحه آیفون و آیپد این است که وارد منطقه Control Center شوید و new Record toggle را انتخاب کنید. این گزینه همانطور که در تصویر پایین مشاهده خواهید کرد، در پایین لیست ظاهر خواهد شد.

ضبط رخدادهای صفحه آیفون

گام سوم این است که صفحه پیام باز شده را تائید کنید. ویدیوی یاد شده در فرمت MP4 و با نرخ 45 فریم برثانیه ضبط خواهد شد.  رزولوشن نهایی نیز برابر با 1600 در 900 پیکسل خواهد بود.

ضبط رخدادهای صفحه آیفون

به این ترتیب خواهید توانست تصاویر ضبط شده از صفحه آیفون و آیپد را در اختیار داشته و هرگاه که خواستید آن را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید و این کار بارها قابل تکرار خواهد بود.

هم‌اکنون می‌توانید یک‌میلیون آیفون لوکس سفارش دهید!

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی