آموزش و ترفند

نحوه قطع اتصال حساب اینستاگرام از فیسبوک

اگر در شبکه‌های اجتماعی فعال هستید، می‌دانید که لینک دادن حساب‌های اینستاگرام و فیس بوک خود مزایای زیادی دارد. در مرحله اول، به اشتراک گذاری پست‌های اینستاگرامی خود در فیس بوک آسان است. پیدا کردن و اتصال به دوستان فیس بوکی خود در اینستاگرام هم آسان‌تر است.

اگر این حساب‌ها را لینک ندهید، باید مراحل ساده زیادی را برای ارسال محتوای یکسان و اتصال به همان مجموعه دوستان در هر دو شبکه اجتماعی طی کنید. هنوز هم، اگر می‌خواهید هر دو شبکه اجتماعی را قطع کنید، می‌توانید مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید.

چگونه حساب Instagram خود را از Facebook قطع کنیم

برای قطع ارتباط اینستاگرام از فیس بوک، ابتدا باید اینستاگرام را روی تلفن خود باز کرده و مراحل زیر را دنبال کنید.

  • به تنظیمات -> گزینه‌ها بروید و روی لینک‌های مرتبط -> Facebook کلیک کنید.
  • روی حساب لغو لینک ضربه بزنید.
  • در دستگاه‌های iOS، فوری دریافت خواهید کرد که آیا می‌خواهید حساب Facebook را قطع کنید یا خیر. روی بله ضربه بزنید، ما مطمئن هستم.

 

قابل ذکر است، کاربران حساب تجاری در اینستاگرام می‌توانند با رفتن به یک حساب شخصی ابتدا همین کار را انجام دهند. برای انجام این کار، به تنظیمات کسب و کار -> گزینه ها بروید و روی «بازگشت به حساب شخصی» خود ضربه بزنید.

با این کار‌، تمام پست‌های جدیدی که در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارید دیگر در فیس بوک ظاهر نمی‌شوند. شما فالو نمی‌کنید که دوستان فیس بوکی خود را در برنامه اشتراک عکس دنبال کنید.

چگونه پست‌های اینستاگرام را از فیس بوک حذف کنیم

اگر قطع ارتباط هر دو شبکه رسانه اجتماعی برای شما کافی نیست، پس می‌توانید پیش بروید و پست‌های اینستاگرام را که قبلاً در فیس بوک به اشتراک گذاشته‌اید حذف کنید. برای همین می‌توانید مراحل زیر را در یک مرورگر دنبال کنید.

  • ابتدا به تنظیمات -> برنامه‌ها بروید. اگر اینستاگرام در لیست قابل مشاهده نیست، روی See More کلیک کنید.
  • روی «لغو پیوند حساب» ضربه بزنید.
  • در دستگاه های iOS ، فوری دریافت خواهید کرد که آیا می خواهید حساب Facebook را قطع کنید یا خیر. روی بله ضربه بزنید.

قابل ذکر است‌، کاربران حساب تجاری در اینستاگرام می‌توانند با رفتن به یک حساب شخصی ابتدا همین کار را انجام دهند. برای انجام این کار، به تنظیمات کسب و کار -> گزینه‌ها بروید و روی «بازگشت به حساب شخصی» خود ضربه بزنید. با این کار، تمام پست‌های جدیدی که در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارید دیگر در فیس بوک ظاهر نمی‌شوند. شما همچنین فالو نمی‌کنید که دوستان فیس بوکی خود را در برنامه اشتراک عکس دنبال کنید.

چگونه پست‌های اینستاگرام را از فیس بوک حذف کنیم

اگر قطع ارتباط هر دو شبکه رسانه اجتماعی برای شما کافی نیست، پس می‌توانید پیش بروید و پست‌های اینستاگرام را که قبلاً در فیس بوک به اشتراک گذاشته‌اید، حذف کنید. برای همین می‌توانید مراحل زیر را در مرورگر دنبال کنید.

 

  • ابتدا به تنظیمات -> برنامه ها بروید. اگر اینستاگرام در لیست قابل مشاهده نیست ، روی See More کلیک کنید.
  • روی آیکون اینستاگرام از لیست کلیک کنید.
  • در پایین صفحه ، گزینه حذف برنامه را مشاهده خواهید کرد. روی این گزینه کلیک کنید.
  • در پنجره بازشو ، کادر را علامت بزنید تا تمام پست های اینستاگرام خود را که در حساب فیس بوک خود به اشتراک گذاشته اید حذف شود. با کلیک بر روی حذف تأیید کنید.

 


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟