آموزش و ترفند

نحوه مرتب سازی مخاطبین بر اساس نام یا نام خانوادگی در iPhone

بنابراین ، شما یک آیفون جدید دریافت کرده‌اید و قادر به انتقال مخاطبین خود به آن هستید؟ به سادگی. با باز کردن لیست مخاطبین خود، ممکن است متوجه چیزی شده باشید. آیا آنها از کار افتادند؟ چرا همه نام‌های خانوادگی با حروف بزرگ است؟

iOS دوست دارد لیست مخاطبین شما را با اولین حرف از نام خانوادگی آنها ترتیب دهد، همین است. نه بزرگ، ما می‌توانیم خیلی سریع آن را تغییر دهیم. به تنظیمات و سپس مخاطبین بروید. دو مورد برتر منو را بررسی کنید.

اگر می‌خواهید مخاطبین شما براساس اولین حرف از نام آنها مرتب شوند، مطمئن شوید که ترتیب مرتب سازی روی “اول ، آخر” تنظیم شده باشد. سفارش نمایش کاملاً توضیحی است”John Appleseed” یا “Appleseed، John”

نحوه مرتب سازی مخاطبین بر اساس نام یا نام خانوادگی در iPhone

اکنون متوجه خواهید شد که در لیست مخاطبین، نام افراد با حروف درشت نوشته است. بنابراین، اگر شما بیشتر فردی غیر رسمی هستید و از شغل و اشتیاق کمتری برخوردار هستید، این امر باعث می‌شود که بتوانید به راحتی پیمایش کنید.

منوی Short Name

در داخل نام کوتاه، چند گزینه نام‌گذاری را مشاهده خواهید کرد، جایی که iPhone می‌تواند فقط نام یا نام مستعار یک مخاطب را به شما نشان دهد. با این حال، واقعاً برای لیست مخاطبین شما کار نمی‌کند. نام کوتاه فقط در تماس‌های تلفنی، پیامکی و در منوی سابقه تماس نشان داده می‌شود. لیست مخاطبین شما همیشه نام کامل افراد و همچنین عناوین، پیشوندها و پسوندهایی را که ممکن است برای آنها وارد کرده باشید نشان می‌دهد.

نحوه مرتب سازی مخاطبین بر اساس نام یا نام خانوادگی در iPhone

با این حساب به سادگی می‌توانید مخاطب را براساس نام یا نام خانوادگی آن روی گوشی هوشمند آیفون خود مرتب سازی کنید.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟