آموزش و ترفند

چگونه می توان ساعت اپل واچ را از تلفن unpair کرد

بیاموزید که چگونه Apple Watch خود را از طریق آیفون unpair کنید، چه آن آیفون را با خود داشته باشید و چه نداشته باشید. دلایل مختلفی برای قطع اتصال Apple Watch از طریق iPhone وجود دارد. ممکن است بخواهید دستگاه را بفروشید یا آن را به کاربر دیگری بدهید. عدم جفت سازی همچنین یک مرحله مفید برای عیب یابی است که اگر با Apple Watch خود مشکلی دارید سعی کنید از آن استفاده نمایید.

ما به شما می‌گوییم که چگونه Apple Watch را با آیفون و بدون آن جفت کنید.

چگونه می‌توان ساعت اپل واچ را از تلفن unpair کرد

اگر آیفون با Apple Watch جفت شده است، برنامه همراه Watch را در iPhone باز کنید. در تب Watch من، All Watches را در بالای صفحه انتخاب کنید. روی i کنار Watch که می‌خواهید لینک را لمس کنید. در صفحه بعد، Unpair Apple Watch را انتخاب کنید.

قبل از شروع فرآیند جفت سازی، ممکن است لازم باشد با وارد کردن رمز ورود Apple ID خود، Activation Lock را غیرفعال کنید. قبل از لغو جفت شدن، Apple iPhone به طور خودکار از Apple Watch پشتیبان تهیه می‌کند. این فرآیند همچنین نحوه پاک کردن اپل واچ است.

چگونه می‌توان ساعت اپل واچ را بدون آیفون جفت شده جدا کرد

اگر به هر دلیلی آیفون جفت شده قدیمی را ندارید، باز هم می‌توانید Apple Watch خود را از اتصال خارج کنید. همچنین نحوه تنظیم مجدد یک ساعت هوشمند اپل بدون داشتن آیفون جفت شده است.

در ساعت اپل واچ خود، به Settings > General > Reset بروید. همه محتوا و تنظیمات را پاک کنید. در صورت وجود رمز عبور Apple Watch ، باید آن را وارد کنید. اگر Apple Watch را نگه ندارید، انتخاب کنید که اطلاعات طرح را از تنظیمات حذف کنید. همچنین برای لغو کامل برنامه باید با شرکت مخابراتی خود تماس بگیرید.

گزارش مالی اپل از کوارتر سوم ۲۰۱۶ منتشر شد

فقط توجه داشته باشید که با بازنشانی Apple Watch بدون آیفون جفت شده ، فعال سازی قفل حذف نمی شود.

اپل واچ را مجدداً با آیفون خود جفت کنید

آیفون جفت شده را دستی داشته باشید یا نداشته باشید، فقط چند مرحله طول می کشد تا Apple Watch را از گوشی جدا کنید. برای اینکه اپل واچ به حالت عادی برگردد ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دوباره آن را با آیفون خود جفت کنید. یا اگر به ساعت جدیدی ارتقا یافتید ، در عوض آن را با آیفون خود جفت کنید.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟