اخبار

HTC 10 قبل از اینکه وارد بازار شود کاهش قیمت داشت

HTC 10، پرچمدار بعدی گوشی های تایوانی است که هم اکنون پیش فروش آن آغاز شده است. HTC 10 در تاریخ ۱۰ می به صورت جهانی عرضه می شود. همانطور که میدانید، این گوشی زیبا، پرقدرت و هوشمند  ۶۹۹ دلار  قیمت دارد که از نظر بعضی از کاربران، این قیمت گران است. البته باید توجه داشت که HTC 10 زیبایی خاصی دارد و همچنین امکانات داخلی این گوشی، به حدی خوب است که همه را مجاب می کند قبول کنند که HTC 10 گران نیست.

چند روز قبل، منابع آگاه اعلام کرده بودند که تخفیفاتی برای این گوشی در نظر گرفته شده است. هم اکنون دو شرکتی که مسئولیت پیش فروش HTC 10 را بر عهده داشتند، به صورت رسمی اعلام کرده اند که این گوشی با تخفیفی ۱۰۰ دلاری رو به رو شده است . طبق این تخفیف، قیمت HTC 10 برابر با ۵۹۹ دلار است.

شرکت HTC تصمیم گرفته است که این تخفیف ۱۰۰ دلاری را به صورت کلی لحاظ کند. یعنی آنهایی هم که این گوشی را با قیمت ۶۹۹ دلار خریده اند می توانند ۱۰۰ دلار پس بگیرند.

مرکز پشتیبانی شرکت HTC در صفحه رسمی توییتر خود نوشته است که دلیل این تخفیف این است که این شرکت با مسکلات مالی شدیدی رو به رو شده است و برای همین می خواهند قیمت گوشی را کمتر کنند تا تعداد بیشتری فروش برود. حالا باید دید که آیا شرکت HTC توانسته است که دل کاربران را به دست بیاورد و آمار فروش گوشی خود را بالا ببرد با باز هم بعضی از کاربران می گویند که این قیمت گران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا