اخبار

شرکت اچ تی سی از بازار موبایل خارج نخواهد شد

خوانندگان موبایلستان می‌دانند که شرکت‌های فراوانی با ظهور بازار تلفن‌های همراه هوشمند به شرایطی دشوار مبتلا شدند ولی در این میان نام‌هایی مانند اچ تی سی در این بازار ظهور کردند که با تغییر روند این بازار، شرکت اچ تی سی روز به روز بیشتر به شرایط نامناسب دچار شد و در نتیجه شایعات زیادی درباره پایان کار این کمپانی در بازار تلفن‌های همراه هوشمند به گوش می‌رسد.

مطالب مرتبط

با این وجود آخرین اخبار منتشر شده خبر از این دارند که این شرکت به هیچ عنوان قصد ندارد تا ازاین بازار پا پس بکشد و در برنامه‌های خود تصمیم بر عرضه چند محصول دیگر در سال 2019 میلادی گرفته است. این امر موجب شده است که این شرکت برنامه‌های خود را به صورت رسمی اعلام کند.

اچ تی سی در بازار موبایل باقی خواهد ماند

نخستین محصول این شرکت برای سال آینده، نسخه 6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی از اچ تی سی یو 12 لایف خواهد بود که نسخه پیشرفته‌تری از نمونه 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی فعلی است.

با این وجود تمرکز اصلی این شرکت برای بازار سال آینده  بر روی تلفن‌های همراه نخواهد بود بلکه تمرکز اصلی بر روی بازار واقعیت مجازی و عینک وایو خواهد بود. به این ترتیب حداقل یک سال دیگر همراه‌های این کمپانی را در بازار خواهیم دید و باید دید که نتیجه سال 2019 بر روی ساختار کاری این کمپانی در سال 2020 چه اثری خواهد داشت و آینده این شرکت چه خواهد شد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا