اخبار

قربانیان باتری آیفون می‌توانند برای دریافت تسویه 25 دلاری اقدام کنند

اکنون قربانیان باتری آیفون می‌توانند برای دریافت تسویه 25 دلاری اقدام کنند. همراه موبایلستان به ادامه مقاله توجه فرمایید.

مطالب مرتبط:

قربانیان باتری آیفون می‌توانند برای دریافت تسویه 25 دلاری اقدام کنند

این یکی از آن تئوری‌های توطئه بسیار نادر است که واقعا  به واقعیت تبدیل شده ‌اس . ما در مورد باتری صحبت می‌کنیم که افرادی که احساس می‌کردند اپل به عمد عملکرد آیفون اپل خود را کاهش می‌دهد و آن‌ها را به محصولات جدیدتر می‌فروشد. معلوم شد که شرکت در واقع این کار را انجام داده ‌است. اما برای یک دلیل کاملا  متفاوت که با طول عمر باتری کار می‌کند. در اینجا ما چند سال بعد هستیم و اگر شما یکی از افراد در ایالات‌متحده هستید، می‌توانید درخواست دریافت یک غرامت از اپل را که قیمت آن در حدود 25 دلار (550 هزار تومان) خواهد بود را ثبت کنید.
اگر شما مقیم ایالات متحده‌ هستید و یک آیفون 6، یا آیفون 6 پلاس یا یک آیفون SE است که ioS 10.2.1 یا بالاتر آن را دارید و یا قبلاً داشته‌اید می‌توانید درخواست غرامت کنید. یا یک آیفون 7 یا آیفون 7 پلاس پیش از 21 دسامبر 2017(1 دی 1396) داشته باشید.

قربانیان باتری آیفون می‌توانند برای دریافت تسویه 25 دلاری اقدام کنند

همه این‌ها به این دلیل امکان‌پذیر است که در اوایل سال جاری، برای اپل یک طرح دعوی در آمریکا تنظیم شد که آن را متهم به دستکاری باتری آیفون‌های قدیمی‌تر می‌کرد.
با تسویه حساب پیشنهادی ، اپل مبلغ تقریبی 25 دلار(550 تومان) برای هر صاحب واجد شرایط آیفون که درخواستی را ارائه می‌کند ، تأمین می‌کند ، که مبلغ پرداختی بین 310 تا 500 میلیون دلار می‌افزاید. مقدار دقیقی که هر فرد دریافت می‌کند کمی براساس تعداد ادعاهای دریافت‌شده متفاوت خواهد بود.

چرا قیمت آیفون ۷ در بازار ایران و سایت اپل متفاوت است ؟!

اگر شما واجد شرایط ذکر شده در بالا هستید، می‌توانید به این وب سایت خاص که برای این منظور تنظیم شده‌است مراجعه کنید ، که در آن شما می‌توانید ادعا کنید یا گزینه‌های دیگر را بررسی کنید ، که یکی از آن‌ها شما را از طرح دعوی حذف می‌کند تا بتواند به طور مستقیم از شرکت اپل شکایت کند . همه ادعاها باید تا 6 اکتبر(15 مهر) به صورت آنلاین ( یا با پست ) ارائه شوند.

با کمال تعجب ، اپل پیوسته تمام ادعاهای موجود در این پرونده را رد کرده است و می گوید تنها برای جلوگیری از دادرسی سنگین و پرهزینه ، وارد این شهرک شده است. این توافق با اعتراف اشتباه به بخشی از اپل صورت نمی‌گیرد.

همانطور که در این مقاله مطالعه کردید قربانیان باتری آیفون می‌توانند برای دریافت تسویه 25 دلاری اقدام کنند اگر شما یکی از افراد در ایالات‌متحده هستید ، می‌توانید درخواست دریافت یک غرامت از اپل را که قیمت آن در حدود 25 دلار(550 تومان) خواهد بود را ثبت کنید.


دیگر مطالب پیشنهادی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟