کدام تلفن‌های هوشمند کمپانی هواوی و آنر اندروید 10 را پشتیبانی خواهند کرد؟!

02 سپتامبر 2019
هواوی

کدام تلفن‌های هوشمند کمپانی هواوی و آنر، اندروید 10 مبتنی بر EMUI 10 را پیشتیبانی خواهند کرد؟! به عنوان بخشی از کنفرانس توسعه دهندگان هواوی در کنار معرفی سیستم عامل هواوی HarmonyOS، تلفن‌های اندرویدی با اندروید 10 مبتنی بر EMUI 10 نیز معرفی شدند. همراه موبایلستان به ادامه مطلب بپردازید.

مطالب مرتبط:

به نظر می‌رسد رابط EMUI 10 مبتنی بر اندروید 10 که کاربران هواوی و آنر منتظرش هستند دارای پوشش گسترده‌ای است. از طرف کمپانی هواوی گوشی‌های نظیر هواوی میت ۲۰ ایکس (۵G)، هواوی میت ۲۰ پرو، هواوی میت ۲۰،هواوی پی ۲۰ پرو، هواوی پی ۲۰،  هواوی PORSCHE DESIGN میت ۲۰ RS، هواوی میت ۲۰ ایکس، هواوی میت ۲۰ لایت، Porsche Design Mate RS, هواوی پی ۳۰ پرو، هواوی پی ۳۰، هواوی پی ۳۰ لایت، هواوی پی اسمارت زد، هواوی پی اسمارت پلاس ۲۰۱۹، هواوی پی اسمارت ۲۰۱۹، هواوی میت ۱۰ پرو، هواوی PORSCHE DESIGN میت ۱۰، هواوی میت ۱۰، نوا 4 ای به طور رسمی نسخه جدید اندروید 10 مبتنی بر EMUI 10 را دریافت خواهند کرد. از طرف برند آنر نیز گوشی‌های هوشمندی نظیر آنر  ۲۰، آنر ۱۰ و آنر ۸ ایکس، ویو ۲۰، آنر ویو ۱۰، آنر ۱۰، آنر ۱۰ لایت، آنر پلی، آنر ۸ ایکس ماکس، آنر پلی ۸ آ، آنر مجیک ۲، آنر مجیک ۲ به طور رسمی نسخه جدید اندروید 10 مبتنی بر EMUI 10 را دریافت خواهند کرد. علاوه بر این تخمین زده می‌شود که سایر تلفن‌ها نیز به این نسخه به‌روز رسانی شوند. بنابراین گفته می‌شود که این لیست فقط به این موارد محدود نمی‌شود.

موتورولا می گوید Moto G Turbo Edition آندروید مارشلمو را بزودی دریافت خواهد کرد

هواوی

نگاهی کوتاه به آپدیت هواوی EMUI 10 مبتنی بر اندروید 10

نسخه‌های جدید گوشی‌های هوشمند نسبت به نسخه‌های قدیمی‌تر عملکرد سریع‌تری دارند. با ایجاد سفارشی سازی‌های جدید برای تم‌ها، تصاویر پس‌زمینه و قلم‌ها، رابط کاربری نیز تجربه بهتری را در تماشای فیلم و بازی به ارمغان می‌آورد. رابط Huawei EMUI 10  که برای مدیریت و طبقه بندی مطالب گالری ایجاد شده است، بسیار سریع است. به خصوص در چندین برنامه کاربردی. رابط کاربری که دارای برخی نمادهای جدید است. هیچ تغییر و تفاوتی در طراحی انقلابی یا کلی متفاوت با رابط EMUI 9 ندارد. رابط کاربری مذکور نیز همانند Samsung One UI ما را با یک مرکز اطلاع رسانی مدرن روبه‌رو می‌کند. یک حالت (حالت تاریک) در سطح سیستم نیز در رابط کاربری فعال است.

رابط کاربری یکی از اصلی‌ترین بخش‌های یک تلفن هوشمند است. بخشی که کاربران همیشه در طول استفاده از دستگاهشان با آن مواجه هستند. به همین دلیل رابط کاربری باید بسیار زیبا و البته سریع و کاربردی باشد. نسخه‌های جدید گوشی‌های هوشمند نسبت به نسخه‌های قدیمی‌تر عملکرد سریع‌تری دارند. با این اوصاف این مقاله از موبایلستان می‌تواند خبر خوبی برای کاربران هواوی باشد. زیرا که بسیاری از دستگاه‌های این کمپانی به زودی به نسخه جدید از رابط کاربری هواوی مجهز می‌شوند. نظر شما در خصوص Huawei EMUI 10 چیست؟! با ما و کاربران موبایلستان از طریق بخش دیدگاه‌ها در ارتباط باشید.


دیگر مطالب پیشنهادی از موبایلستان:

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی