اخبار

هواوی و آنر استراتژی جدید دوگانه خود را معرفی کردند

ریچارد یو، مدیر عامل بخش مشتریان هواوی استراتژی جدید برند دوگانه هواوی و آنر را معرفی کرده است که ادامه رو استراتژی موفق 2012 است.

هواوی قصد دارد به بزرگترین سازنده گوشی های هوشمند در جهان تبدیل شود. و آنر نیز قصد دارد که چهارمین شرکت تولید کننده گوشی همراه در جهان و دومین شرکت در چین باشد. هواوی و آنر قصد دارند با همکاری بیشتر در آینده روش های نوینی ابداع کرده و در توزیع و ارائه محصولات با هم همکاری کنند.

هواوی + آنر

بخش مشتری در حال حاضر بزرگترین بخش در شرکت هواوی است. در سال گذشته، شبکه هواوی معادل 348.9 میلیارد یوان (52 میلیارد دلار) فروش داشت که هر سال حدود 45.1 درصد افزایش دارد.

پیشرفت آنر بیشتر است که سالیانه برابر با 170 درصد است و بر اساس IDC در رتبه دوم در فروش آنلاین در سطح جهانی قرار دارد. این برند قرار است اولین دستگاه G5 خود را در اواخر سال جاری معرفی کند، که همراه با Mate X به خوبی با کسب و کار شبکه هواوی مرتبط است.

با توجه به اهدافی که یو در سال 2012 برای هواوی در نظر گرفته است، این اهداف شامل انتقال از ODM به OEM مناسب و حذف گوشی های کم حاشیه ارزان می باشند. همچنین، ترکیب تراشه های های سیلیکون (تراشه های کرین و مودم بالونگ ) و توسعه ی  EMUIاز دیگر اهداف هواوی است.


بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟