• خانه
  • اخبار
  • تصاویر رندر شده پی 30 و پی 30 پرو هوآوی منتشر شد
پی 30

تصاویر رندر شده پی 30 و پی 30 پرو هوآوی منتشر شد

شرکت هوآوی در نظر دارد ماه مارس طی رویداد پاریس از نسل جدید پرچمداران خود به نام سری پی 30 رونمایی کند. خانواده ای که در چهار مدل مختلف رونمایی می شوند و از طراحی بهبودیافته نسبت به نسل پیشین برخوردارند.

به تازگی تصاویر رندر شده ای از پی 30 و پی 30 پرو هوآوی دو مدل میانی این سری جدید منتشر شده که همانند قبل دوربین سه گانه در پی 30 و چهارگانه در پی 30 پرو را نشان می دهد. صفحه نمایش به کار رفته در این اسمارتفون ها طراحی ناچ دارد که اغلب گوشی های هوشمند نیز با چنین سبک طراحی همراه هستند.

پی 30

پی 30 و پی 30 پرو هوآوی با دوربین های چندگانه

پی 30

گفته می شود پی 30 پرو به زوم 10 برابری مجهز است و حسگر ToF در کنار سه لنز دوربین اصلی برای آن تعریف شد. ما همچنین در نسخه پرو لبه های منحنی را مشاهده می کنیم که عمدتا بیشتر پرچمداران را دربرمی گیرد. اسکنراثرانگشت در عقب پیدا نیست و احتمالا هوآوی زیر نمایشگر اولد محصول جدید خود آن را تعبیه کرده است.

پی 30 با دوربین اصلی سه گان همراهی می کند و طراحی عقب آن شبیه به مدل پروست. اما در بخش جلو اگرچه نمایشگر ناچ دارد اما انحنایی پیدا نبوده و به نظر می رسد هوآوی صفحه نمایش تختی به کار گیرد. گفته می شود خانواده جدید هوآوی دارای پردازنده هشت هسته ای 7نانومتری کایرین 980 هستند و با مودم Balong 5000 قادرند به پشتیبانی شبکه 5G بپردازند. جزئیات بیشتری موجود نیست و نمی توان به شایعات بی اساس نیز پرداخت. بنابراین باید منتظر ماند تا در آینده نزدیک هوآوی نسل جدید سری پی پرچمدار را معرفی کند.


بیشتر بخوانید

 

مطلب پیشنهادی