• خانه
  • اخبار
  • واتر مارکی که دوربین چهارگانه هواوی P30 پرو را افشا کرد

واتر مارکی که دوربین چهارگانه هواوی P30 پرو را افشا کرد

از یک یا دو سال قبل استفاده از قابلیت واترمارک عکس‌ها که دوربینی که عکس را با آن ثبت کرده‌اید را تبلیغ می‌کند به یک استاندارد تبدیل شده است و به نظر می‌رسد که کمپانی‌های چینی به طرز ویژه‌ای به این قابلیت توجه دارند. بااین‌حال این روزها این قابلیت زمینه‌ای شده است تا اطلاعات زیادی در رابطه با هواوی P30 پرو افشا شود. با موبایلستان همراه باشید.

واتر مارکی که دوربین چهارگانه هواوی P30 پرو را افشا کرد

مطالب مرتبط

هواوی به‌تازگی تائید کرده است که تلفن همراه هوشمند هواوی P30 پرو در تاریخ 6 فروردین (26 مارس) رونمایی خواهد شد. همچنین بنابر تصویری که با واتر مارک دوربین این تلفن همراه هوشمند توسط ریچارد یو (مدیر ارشد اجرایی هواوی) منتشر شده است، دوربینی چهارگانه روی آن قرار گرفته است.

ریچارد یو به‌تازگی با دوربین این تلفن همراه هوشمند ویژه تصویری از ماه به ثبت رسانده است و آن را برای جشن لنترن به ویبو ارسال کرده است. او به‌جای حذف واتر مارک دوربین در این عکس اتفاقا آن را از قصد پررنگ‌تر کرده است تا نظر علاقه‌مندان به هواوی را به این همراه هوشمند جلب کند.

در خط اول این واتر مارک عبارت اصلی که نشان‌دهنده مدل دوربین است خط‌ خورده است و ازآنجایی‌که این خط‌خوردگی بسیار کوتاه است می‌توانیم حدس بزنیم که به‌جای هواوی میت 20 به هواوی P30 پرو  اشاره دارد. البته در خط دوم این واترمارک عبارت “Leica quad camera” نوشته شده است پس می‌توان نتیجه گرفت که هواوی میت 20 از دوربین چهارگانه بهره‌مند نخواهد شد. بااین‌حال تا تاریخ رونمایی از این دستگاه زمان زیادی باقی نیست و به‌زودی می‌توان این محصول را در قفسه مغازه‌های بازار مشاهده کرد. همچنین تصویر ثبت‌شده نشان از تحول بزرگی در صنعت دوربین‌های تلفن‌های همراه هوشمند دارد.

با هواوی MediaPad M3 بیشتر آشنا شوید ! تبلتی با صدای پیشرفته و فناوری مالتی‌مدیا

بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی