هوآوی بزودی دو ساعت هوشمند جدید معرفی می کند

19 اسفند 1397
هوآوی

شرکت هوآوی را باید رقیب جدی و سرسخت سامسونگ دانست. البته این رقابت بیشتر در حوزه تلفن هوشمند است و نمی توان این کمپانی چینی را یک رقیب در سایر بخش ها به حساب آورد. شرکتی که علاوه بر گوشی هوشمند به تولید دستگاه های دیجیتالی دیگری چون ساعت هوشمند می پردازد.

در سال گذشته هوآوی ساعت Watch GT را سیستم عامل Wear OS گوگل معرفی و عرضه کرد. حال گزارش جدیدی منتشر شده که نشان می دهد کمپانی چینی قرار است بزودی دو ساعت هوشمند غیر Wear OS معرفی کند.

گفته شده این ساعت ها از سیستم عامل اختصاصی Lite OS هوآوی برخوردارند. گزارش می گوید دو ساعت نسخه های منحصربفردی از Watch GT هستند و به ویژگی های قابل توجهی مجهز می‌باشند. این دو ساعت با نام Watch GT Active و Watch GT Elegant عرضه می شوند.

هوآوی به دنبال معرفی ساعت های هوشمندی جدیدتر

به نظر می رسد شرکت چینی می خواهد رویکردی مشابه سامسونگ پیش گیرد، این یعنی باید شاهد ساعت های هوشمند جدیدی توسط کمپانی چینی باشیم. در سایز صفحه نمایش از پنل 1.39 اینچی Watch GT بهره می برند و بزرگ یا کوچکتر نیستند. اما در بحث طراحی مدل های متفاوت از هم خواهند بود و نباید آنها را گزینه های مشابه به شمار آورد. جزئیات بیشتری در کار نیست و انتظار داریم به سنسورهای بهینه شده تر و مشخصات سخت افزاری بهتری مجهز باشند.

همچنین هر دو گجت پوشیدنی قیمتی بیش از Watch GT سال گذشته دارند. این نشان می دهد دو ساعت دارای ویژگی های بهبودیافته و بیشتری در مقایسه با مدل سال گذشته هستند. در حال حاضر مشخص نیست برند موردبجث چه برنامه ای در سر دارد.

هوآوی هشت دسته بندی جدید از کاربردهای تجاری 5G را معرفی کرد

بیشتر بخوانید

 

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی