هواوی بر روی رویداد اپل سایه می‌افکند

44
۰۸ فروردین ۱۳۹۸

هواوی دوباره بر رویداد جدید از اپل سایه می‌افکند، این بار در رویداد عرضه‌ی سرویس های جدید اپل، با موبایلستان همراه باشید.

شرکت اپل دیروز در رویدادی چندین سرویس جدید را به مشتریان خود معرفی کرد، در همین حین امروز هواوی امروز گوشی جدید خود را (P30) معرفی می‌کند. اگر چه به نظر می‌رسد که برخورد رویداد ها و زمانبدی ها یک اتفاق است، اما انتظار می‌رود که همانند ایرلند که هواوی آن را پشت سرگذاشت، حالا خواسته تا بر کوپرتینو سایه بیفکند. هواوی توئیت کرده است که «از تیم گرم کننده متشکریم» و این کار با خطای واقعی نقطه گذاری رخ داده است.

اگرچه ممکن است برخی از کامنت گذارهای فان، شروع به گذاشتن کامنت های نافرم در زیر این توئیت می‌کنند و به سازنده‌ی گوشی های چینی حمله می‌کنند. و این مورد را بولد می‌کنند که خود مدیرعامل این شرکت، در هنگام دستگیری سه تا گوشی آیفون را با خود داشته است.

اگر چه برای برخی توییت سرگرم کننده است، نظریه دهندگان زیر هم عقیده بوده و سازنده تلفن های چینی را متهم کرده اند که منگ وانزو، رئیس بخش مالی در زمان دستگیری سه محصول اپل داشت.

دیگران هم ‘گفته اند که هاوایی سعی داشته است که تاچ با کیفیت اپل را در ارتقای محصولات اضافه کند، که به شباهت بین به روزترین Matebook X Pro  و ارتقای Macbook اشاره کرده اند.

۴۰ میلیون دستگاه آیفون ۱۰ تا پایان سال عرضه می شود

رونمایی از Huawei P30 امروز در ساعت 2 بعد از ظهر در پاریس برگزار خواهد شد. ما در پاریس هستیم و این رویداد را پوشش خواهیم داد، و هنگامی که همه چیز رسمی شد، به شما اطلاع خواهیم داد.


بیشتر بخوانید:

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی