MATE 20 PRO

هواوی میت 20 پرو قرمز رنگ رونمایی شد

اگرچه سال 2019 اکنون فرارسیده است اما کشور چین هنوز در حال آماده شدن برای تعطیلات رسمی خود در ماه فوریه است. هواوی نیز به این قافله ملحق شده و برای عرضه نسخه قرمز و آبی‌رنگ تلفن همراه هوشمند هواوی میت 20 پرو آماده می‌شود. با افزوده شدن این دو رنگ به فهرست رنگ‌های هواوی میت 20 پرو می‌توان اعلام کرد که این همراه هوشمند به‌صورت سرجمع در 7 رنگ متنوع به بازار عرضه می‌شود. با موبایلستان همراه باشید.

میت 20 پرو قرمز

مطالب مرتبط

نسخه قرمزرنگ از تلفن همراه هوشمند هواوی میت20 پرو به‌تازگی در تصویری به همراه زرورق‌های جشن و سرور در وی بو دیده‌شده است و این امر به معنای آن است که تلفن همراه هوشمند یادشده به‌احتمال بسیار زیاد و به‌طور دقیق در تاریخ 5 فوریه (مطابق با آغاز سال نو کشور چین) رونمایی خواهد شد.

همچنین این تصویر تنها دربرگیرنده رنگ قرمز این تلفن همراه هوشمند است و از رنگ آبی آن خبری نیست. بااین‌وجود رنگ آبی هواوی میت 20 پرو در کدهای منبع این همراه هوشمند دیده‌شده است و به‌احتمال‌قوی در طی ماه‌های آینده به بازار عرضه خواهد شد.

لازم به ذکر است که تلفن همراه هوشمند هواوی میت 20 پرو هم‌اکنون با بهره‌مندی از پردازنده قدرتمند کایرین 980، حسگر اثرانگشت ادغام‌شده در صفحه‌نمایش و دوربین سه‌گانه در بدنه پشتی به پرچم‌دار کمپانی هواوی تبدیل شده است. هواوی ادعا کرده است که 5 میلیون عدد از این همراه هوشمند را به فروش خواهد رساند و البته به‌طور همزمان جشن فروش 200 میلیون دستگاه از تلفن‌های همراه هوشمند برند خود در سال 2018 میلادی را برپا کرده است. باید منتظر بود و دید که هواوی تا چه حد در عملی کردن این ادعا جدی و ثابت‌قدم است.

Huawei Mate X همراه با سیستم عامل اندروید در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد

بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی