اخبار

کسب رتبه اول در تولید گوشی‌های هوشمند، هدف آینده هواوی

هدف هر برندی این است که در زمینه کسب‌و‌کار خود در جایگاه اول قرار بگیرد و در بین تمامی شرکت‌هایی که با او به رقابت می‌پردازند، بهترین باشد. اهداف کمپانی هواوی نیز از این قاعده مستثنی نیست. کمپانی هواوی در زمینه طراحی و تولید موبایل قصد دارد که بهترین و برترین تولیدکننده باشد حتی بارها و بارها نیز این هدف خود را بیان کرده است. با بررسی کمپانی هواوی از گذشته تاکنون می‌توان گفت که رسیدن به جایگاه بهترین تولیدکننده موبایل برای این کمپانی کار غیرممکنی نیست.

از طرفی کمپانی هواوی هر سال به این هدف خود نزدیک‌تر می‌شود. چراکه چند سال پیش کمپانی هواوی توانست در جایگاه سوم از برترین تولیدکننده‌های گوشی هوشمند قرار بگیرد، در حال حاضر نیز بعد از کمپانی سامسونگ دومین جایگاه از برترین تولید‌کنندگان گوشی هوشمند را دارد بنابراین بدیهی است که در آینده حتی از کمپانی سامسونگ نیز جلو بزند و بتواند جایگاه اول را به عنوان برترین تولیدکننده گوشی هوشمند در دنیا کسب کند. البته باید اشاره کنیم که این تنها هدف کمپانی هواوی نیست چراکه این کمپانی نه‌تنها قصد دارد برترین تولید‌کننده گوشی‌های هوشمند در جهان بشود قصد دارد تا بخش زیرمجموعه خود را یعنی جایگاه آنر را هم به طور ویژه‌ای ارتقا بدهد.

در حال حاضر کمپانی هواوی قصد دارد تا آنر با به رتبه چهارمین تولید‌کننده برتر موبایل دنیا برساند. درصورتی که کمپانی هواوی بتواند آنر را به چنین جایگاهی که برای آن تعیین کرده است برساند، آنر از شیائومی هم جلو می‌زند و دقیقا پشت سر دو ابر قدرت در دنیای گوشی‌های هوشمند یعنی کمپانی‌های اپل و سامسونگ قرار خواهد گرفت.

مطمعنا اهدافی که کمپانی هواوی برای خود تعیین کرده است مانند هدف‌های قبلی که تعیین کرده بود و توانست به آن‌ها دست یابد، محقق خواهد شد. اما برای رسیدن به این اهداف به زمان نیاز دارد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا