اخبار

اینستاگرام امکان تعیین زمان ارسال سفارشات را فراهم کرد!

اینستاگرام برنامه پر‌طرفدار و محبوب کاربران، ویژگی جدیدی را به درخواست زیاد کاربران در مدت طولانی اکنون در دسترس قرار داده است. اکنون تهیه محصولات از قبل آسان‌تر است. همراه موبایلستان به ادامه مطلب بپردازید.

مطالب مرتبط:

اینستاگرام (Instagram) با بیش از 1 میلیارد حساب و 500 میلیون کاربر فعال در روز یکی از محبوب‌ترین پلت‌فرم رسانه‌های اجتماعی است. اگرچه در ابتدا فقط به عنوان یک برنامه به اشتراک گذاری عکس بود اما اکنون به یک رسانه حرفه‌ای تبدیل شده است. که در آن که برندها و افرادی که می‌خواهند یک پدیده باشند تحت فشار قرار می‌گیرند. به همین ترتیب کاربران خواسته‌های حرفه‌ای تری دارند. که یکی از آن‌ها زمان بندی حمل و نقل و ارسال کالا تا به امروز است. این ویژگی که مدت زیادی است مورد نظر کاربران است از لحاظ فنی با برنامه‌های شخص ثالث قابل تحقق است. با این حال این پلت فرم ویژگی جدیدی را ساخته است که دیگر نیازی به این امر نخواهد بود.

اینستاگرام امکان برنامه ریزی حمل و نقل را از طریق Content Studio فراهم می‌کند

کنوانسیون پخش بین المللی فیس بوک (IBC) اعلام کرد که اعلام زمان ارسال سفارش برای تمام کاربران در دسترس قرار گرفته است. با این حال شما باید از Content Studio فیس بوک استفاده کنید. این بدان معنی است که حساب شما باید به عنوان یک نمایه تجاری یا یک حساب تولیدکننده محتوا تعیین شود. با این وجود این امر می‌تواند به سادگی تنظیم شود زیرا تبدیل حساب شما به یک نمایه تجاری با یک صفحه فیس بوک فقط  نیاز به چند کلیک دارد. پس از پیوند دادن حساب خود باید کلیه تنظیمات را با کلیک روی ایجاد پست در سمت چپ بالا انجام داده و بگویید به جای Publish Now برنامه را بگویید. در اینجا می‌توانید پست خود را تا 6 ماه بعد در اینستاگرام برنامه ریزی کنید. این بستر تاریخچه دیگری را مجاز نمی‌کند. همچنین می‌توانید زمان خود را انتخاب کرده و محموله خود را به اشتراک بگذارید. اما متأسفانه در حال حاضر فقط پست‌های صفحه اصلی برنامه ریزی شده قابل اشتراک گذاری هستند. به اشتراک گذاشتن برنامه ریزی شده داستان هنوز هم باید با برنامه‌های شخص ثالث انجام شود. می‌توانید از اینجا به استودیو محتوا برسید.

۷ اپلیکیشن iOS که اینستاگرام شما را حرفه ای تر خواهد کرد

همانطور که این مقاله از موبایلستان را مطالعه کردید، اینستاگرام قابلیت جالبی را به سرویس خود افزوده است که کاربران از طریق آن می‌توانند زمان دقیق ارسال سفارشاتشان را مشخص کنند. نظر شما در خصوص این ویژگی چیست؟ با ما و کاربران موبایلستان از طریق بخش دیدگاه‌ها در ارتباط باشید.


مطالب پیشنهادی دیگری از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟