اخبار

اینستاگرام، واتس اپ و مسنجر فیس بوک ترکیب خواهند شد

شبکه‌های اجتماعی و نرم‌افزارهای پیام رسان را باید یکی از مهم‌ترین المان‌های دنیای امروزی ما دانست که یکی از اصلی‌ترین کاربری‌های تلفن‌های همراه هوشمند را به خود اختصاص داده‌اند. با این وجود تعدد این برنامه‌ها موجب شده است که بسیاری از ما با مشکلاتی در انتخاب آن‌ها روبرو باشیم و پلتفرم‌های متحد و متفاوتی در میان کاربران وجود ندارد. با این وجود قرار است اتفاق جالبی در این میان بیفتد و به‌زودی ممکن است شاهد ترکیب شدن اینستاگرام، واتس اپ و مسنجر فیس بوک خواهیم بود. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

با این وجود هنوز زمان‌بندی مناسبی برای این موضوع مشخص نشده است و ممکن است در سال آینده میلادی یا در سال 2021 میلادی شاهد این موضوع خواهیم بود. با این وجود نکته بسیار مهم این است که این ترکیب پذیری بین اینستاگرام، واتس اپ و مسنجر فیس بوک در سال جاری میلادی رخ نخواهد داد.

اینستاگرام، واتس اپ و مسنجر فیس بوک ترکیب خواهند شد

به این ترتیب خواهید توانست تا پس از این فرایند ترکیبی اینستاگرام، واتس اپ و مسنجر فیس بوک شاهد این باشید که با یکی از برنامه‌ها به برنامه دیگر پیام می‌فرستید و کاربران به راحتی آن را دریافت می‌کنند. البته این فرایند به این دلیل قابل انجام خواهد بود که صاحب هر سه نرم‌افزار اینستاگرام، واتس اپ و مسنجر فیس بوک، شرکت فیس‌بوک است.

مارک زاکربرگ قصد دارد تا بسیاری از خدمات زیرگروه‌های شرکت خود را ساده‌سازی کند تا بتواند مشتریان بیشتری را به دست بیاورد و به همین دلیل نیز مواردی از این دست در دستور کار این شرکت قرار گرفته است. با این حال هنوز مشخص نیست که رابط کاربری این سیستم هنوز مشخص نیست و حتی تصاویر پروتوتایپ این محصول نیز به رسانه‌ها راه پیدا نکرده است. همچنین هنوز مشخص نیست که چه پلتفرم‌هایی میزبان این برنامه ترکیبی خواهند بود.

ورود تبلیغات فیس‌بوک به پیام‌رسان واتس‌اپ

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟