باکس صدا در iOS 13 حذف می شود

در توییتی که به‌تازگی توسط Weinbach ارسال شده است آمده است که باکس صدا در سیستم‌عامل iOS 13 حذف شده است. با موبایلستان همراه باشید.

باکس صدا

مطالب مرتبط

بر اساس اطلاعات منتشر شده از تویتی توسط Max Weinbach از XDA، خبرهای خوبی برای کسانی که نمی‌توانند باکس صدا در آیفون را تحمل کنند در راه است. لازم به ذکر است که HUD درواقع باکسی است که تصویری از یک زنگ را در خود جای داده است و زمانی که شما صدای تلفن همراهتان را افزایش می‌دهید ظاهر می‌شود. بسیاری از کاربران آیفون صورت HUD صدای تلفن همراهشان را دوست ندارند و ترجیح می‌دهند که ظهور این باکس نامحسوس‌تر باشد.

اما چرا کاربران آیفون از این باکس متنفرند؟ یکی از کاربران آیفون در ردیت عنوان کرده است که کاربران عادی از باکس صدا خوششان می‌آید زیرا درست در مرکز صفحه‌نمایش و جلوی دید آن‌ها ظاهر می‌شود اما کاربران قوی این تلفن همراه دلشان می‌خواست که این باکس به‌صورت دیگری طراحی شده بود. کاربر دیگر آیفون این باکس صدا را بزرگ و حجیم می‌داند.

انتظار می‌رود که سیستم‌عامل iOS 13 در کنفرانس توسعه‌دهندگان اپل دیده شود. اگرچه اپل هنوز تاریخ رسمی شروع این مراسم را اعلام نکرده است اما انتظار می‌رود که در تاریخ 13 خرداد (3 ژوئن) الی 17 خرداد (7 ژوئن) برگزار شود. باید منتظر بود و دید که قابلیت‌های جذاب دیگر iOS 13 چه خواهد بود. همچنین توجه بسیار زیاد توسعه دهندگان اپل به نظرات هر چند جزئی کاربران خود موجب افزایش اطمینان آنها به این کمپانی خواهد شد.

بالاخره هندزفری Apple Airpod برای خرید در دسترس قرار گرفت.

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی