الهام گیری از آیفون 5 برای آیپد پروی جدید

الهام گیری از آیفون 5 برای آیپد پروی جدید

آیپد پرو یکی از محصولات محبوب کاربران جهانی از جمله خوانندگان موبایلستان است و بر اساس اطلاعات منتشر شده، نسخه جدید این دستگاه قرار است تا یکی از مزایای خاصی که بر روی آیفون 5 شاهد آن بودیم را دوباره به محصولات شرکت اپل برگرداند و به نوعی باید گفت که آیفون 5 به عنوان عنصری الهام بخش برای طراحی  آیپد پرو نسل جدید مورد استفاده قرار گرفته است.

مطالب مرتبط

بر اساس اطلاعات منتشر شده قرار است تا آیپد پرو نسل جدید که نمایشگری 12.9 اینچی دارد، از نظر ظاهری شباهت زیادی به محصول قدیمی اپل یعنی آیفون 5 داشته باشد. این شباهت ظاهری در حقیقت مربوط به چهارچوب اصلی بدنه دستگاه است. بر اساس این اطلاعات قرار است تا نسل بعدی آیپد پرو از کنارهای مستطیلی شکل بهره ببرد و دیگر خبری از لبه های خمیده نیست.

الهام گیری از آیفون 5 برای آیپد پروی جدید

حتی تصاویر منتشر شده نیز نشان دهنده لبه دستگاه با شباهت به لبه آیفون 5 است و طراحی جدیدی که از زمان آیفون 6 تا به امروز در محصولات اپل مورد استفاده قرار گرفته است را دیگر بر روی این مدل مشاهده نخواهید کرد. البته این تغییر رویکرد به معنای تغییر ساختار سایر مزایای دستگاه نیست و مواردی مانند شناسایی چهره و پردازنده نیرومند مورد انتظار برای عرضه روی نسل جدید آیپد پرو بر روی این محصول وجود خواهند داشت تا کاربران این دستگاه مشکلی از این نظر نداشته باشند.

هدست واقعیت مجازی اپل به مرحله تولید نزدیک شده است

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟