آیفون 11 به همراه یک باتری بزرگ در راه است

آیفون 11 به همراه یک باتری بزرگ در راه است

آیفون 11 آخرین دستگاهی است که در حال حاضر شرکت اپل در حال کار بر روی آن است، این شرکت قرار است برخی از ویژگی های گلکسی اس 10 را بر روی این دستگاه تعبیه کند، که البته پیش از این در موبایلستان به بررسی این موضوع پرداخته‌ایم.

آیفون 11 به همراه باتری بزرگ

در حال حاضر گزارش های مبتنی بر اینکه آیفون 11 دارای یک باتری بزرگ تر خواهد بود و از دو روش برای شارژ شدن بهره خواهد برد منتشر شده است، آیفون 11 اپل قرار است بتواند ایرپادز قرار گرفته بر روی پنل پشتی خود را شارژ کند که این امر به نظر جالب می‌رسد.

پیش از این خبرهایی از این قابلیت جدید اپل در آیوفون 11 بود و حالا این شرکت این مورد را تصدیق کرده است و گفته که آیفون 11 می‌تواند گوشی های آیفون دیگر و ایرپادز های جدیدی که از شارژ وایرلس پشتیبانی می‌کنند را شارژ می‌کند.

شاسی Galaxy S7 لو رفت !!!

مطالب مرتبط:

این همان چیزی است که اپل از روی گلکسی اس 10 کپی کرده است، گلکسی اس 10 می‌تواند گلکسی بادز و گلکسی واتچ اکتیو ها را از طریق شارژ وایرلس شارژ کند.

یکی از مهم ترین دغدغه هایی که پیش از این داشتیم این بود که اگر اپل بخواهد چنین مکانیزمی را در آیفون 11 تعبیه کند حتما باید باتری این دستگاه را با ظرفیت بالا تولید کند. و خب همین اتفاق خواهد افتاد چرا که گزارش ها حاکی از آن هستند که این شرکت بر آیفون 11 از یک باتری بزرگتر و باتری لایف بهتری تعبیه کرده است.


بیشتر بخوانید:

مطلب پیشنهادی