آیفون 11 به همراه یک باتری بزرگ در راه است

15 فروردین 1398
آیفون 11 به همراه یک باتری بزرگ در راه است

آیفون 11 آخرین دستگاهی است که در حال حاضر شرکت اپل در حال کار بر روی آن است، این شرکت قرار است برخی از ویژگی های گلکسی اس 10 را بر روی این دستگاه تعبیه کند، که البته پیش از این در موبایلستان به بررسی این موضوع پرداخته‌ایم.

آیفون 11 به همراه باتری بزرگ

در حال حاضر گزارش های مبتنی بر اینکه آیفون 11 دارای یک باتری بزرگ تر خواهد بود و از دو روش برای شارژ شدن بهره خواهد برد منتشر شده است، آیفون 11 اپل قرار است بتواند ایرپادز قرار گرفته بر روی پنل پشتی خود را شارژ کند که این امر به نظر جالب می‌رسد.

پیش از این خبرهایی از این قابلیت جدید اپل در آیوفون 11 بود و حالا این شرکت این مورد را تصدیق کرده است و گفته که آیفون 11 می‌تواند گوشی های آیفون دیگر و ایرپادز های جدیدی که از شارژ وایرلس پشتیبانی می‌کنند را شارژ می‌کند.

مطالب مرتبط:

این همان چیزی است که اپل از روی گلکسی اس 10 کپی کرده است، گلکسی اس 10 می‌تواند گلکسی بادز و گلکسی واتچ اکتیو ها را از طریق شارژ وایرلس شارژ کند.

یکی از مهم ترین دغدغه هایی که پیش از این داشتیم این بود که اگر اپل بخواهد چنین مکانیزمی را در آیفون 11 تعبیه کند حتما باید باتری این دستگاه را با ظرفیت بالا تولید کند. و خب همین اتفاق خواهد افتاد چرا که گزارش ها حاکی از آن هستند که این شرکت بر آیفون 11 از یک باتری بزرگتر و باتری لایف بهتری تعبیه کرده است.

تصاویری از قالب صفحه نمایش گوشی های جدید آیفون 11 و آیفون 11 مکس اپل

بیشتر بخوانید:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی