فروش ناامیدکننده آیفون XR

آیفون XR

شرکت اپل یکی از برترین برندهای جهان از دیدگان کاربران جهانی و همچنین کاربران موبایلستان است و بخش عمده این امر به خاطر قیمت بالای این محصولات است. با این وجود محصول نسبتا ارزان قیمت این شرکت یعنی آیفون XR در بدو شروع کار خود نتوانسته است تا انتظارات این شرکت در زمینه فروش را برآورده سازد.

مطالب مرتبط

این شرکت انتظار داشت که آیفون XR در حد آیفون XS و آیفون XS مکس عمل کند ولی در عمل فروش این تلفن همراه هوشمند به هیچ عنوان نتوانسته است برای مدیران این شرکت راضی کننده باشد و به همین دلیل نیز پیش بینی شده است که این شرکت در آینده شرایط این تلفن همراه را دوباره مورد بررسی قرار بدهد.

آیفون XR

در حال حاضر اپل با کاهش حجم خروجی خط تولید این تلفن همراه به سراغ تعدیل هزینه و درآمد رفته است. به این ترتیب باید منتظر این باقی ماند که آمار و ارقام سه ماهه اپل به واسطه این فروش ناموفق تحت تاثیر قرار رفته و میزان سود این کمپانی نیز با افت روبرو گردد.

خط تولید جدید اپل به نحوی طراحی شده بود که 60 درصد از خروجی آن به آیفون XR اختصاص داشته باشد ولی عدم استقبال مشتریان از این مدل موجب شده است که این آمار به 45 درصد کاهش پیدا کند. به این ترتیب این شرکت در هر روز به تعداد 100 هزار آیفون XR کمتر تولید خواهد کرد و در صورت ادامه پیدا کردن این موضوع، ممکن است حتی شاهد پایان عمر این محصول در میان محصولات اپل باشیم.

انتشار طرحی مفهومی از آیفون ۶C اپل در رنگ های زیبا و متنوع

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی