جایگزین داخلی اینستاگرام ۳ سال دیگر به بلوغ می‌رسد

26 دسامبر 2018
فیروزآبادی

دبیر شورای عالی فضای مجازی مدعی شده که مکاتباتی را با اینستاگرام انجام داده‌اند تا یک مذاکره با این شرکت در خصوص امنیت اطلاعات کاربران ایرانی برگزار شود. همچنین بر اساس اعلام ایشان، ایران در حال ساخت پلتفرم ایرانی اینستاگرام است. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

ابوالحسن فیروزآبادی که در حال حاضر در سمت دبیر شورای عالی مجازی فعالیت می‌کند، مدعی شده که برای حفظ اطلاعات کاربران ایرانی درخواست داده‌اند تا مذاکراتی با شبکه اجتماعی اینستاگرام (Instagram)‌ داشته باشند. وی گفته که با وجود درخواست ایران از اینستاگرام برای برقراری یک مذاکره، این اتفاق هنوز نیافتاده و تنها مکاتبات اولیه در این خصوص صورت گرفته است.

مطالب مرتبط:

دبیر شورای عالی فضای مجازی اعلام کرده ایران دنبال آن است که شبکه مجازی جایگزینی برای Instagram داشته باشد که البته جایگزین مشابه داخلی نیز شکل گرفته است! بر اساس ادعای وی، در حال حاضر تعداد قابل توجهی از جامعه مذهبی کشور درباره اینستاگرام مشکلاتی را مطرح می‌کنند.

از دیدگاه دبیر شورای عالی فضای مجازی، پلتفرم اینستاگرام متعلق به ۱۰ سال قبل است و ایران تلاش می‌کند تا پلتفرم بهتر و کامل‌تری را در این خصوص ارائه کند. ایشان همچنین گفتند که پلتفرم ایرانی Instagram حدود ۳ سال دیگر به بلوغ خود می‌رسد و در آن زمان نسخه ایرانی بسیار بهتر از اینستاگرام خواهد بود.

امکان ارسال پست در اینستاگرام روی چند اکانت

نظر شما در خصوص ساخت یک نسخه ایرانی از Instagram با پلتفرم بهتر چیست؟ نظرات خود را در این خصوص با ما و کاربران موبایلستان در میان بگذارید.


بیشتر بخوانید:

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی