اخبار

جایگزین داخلی اینستاگرام ۳ سال دیگر به بلوغ می‌رسد

دبیر شورای عالی فضای مجازی مدعی شده که مکاتباتی را با اینستاگرام انجام داده‌اند تا یک مذاکره با این شرکت در خصوص امنیت اطلاعات کاربران ایرانی برگزار شود. همچنین بر اساس اعلام ایشان، ایران در حال ساخت پلتفرم ایرانی اینستاگرام است. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

ابوالحسن فیروزآبادی که در حال حاضر در سمت دبیر شورای عالی مجازی فعالیت می‌کند، مدعی شده که برای حفظ اطلاعات کاربران ایرانی درخواست داده‌اند تا مذاکراتی با شبکه اجتماعی اینستاگرام (Instagram)‌ داشته باشند. وی گفته که با وجود درخواست ایران از اینستاگرام برای برقراری یک مذاکره، این اتفاق هنوز نیافتاده و تنها مکاتبات اولیه در این خصوص صورت گرفته است.

مطالب مرتبط:

دبیر شورای عالی فضای مجازی اعلام کرده ایران دنبال آن است که شبکه مجازی جایگزینی برای Instagram داشته باشد که البته جایگزین مشابه داخلی نیز شکل گرفته است! بر اساس ادعای وی، در حال حاضر تعداد قابل توجهی از جامعه مذهبی کشور درباره اینستاگرام مشکلاتی را مطرح می‌کنند.

از دیدگاه دبیر شورای عالی فضای مجازی، پلتفرم اینستاگرام متعلق به ۱۰ سال قبل است و ایران تلاش می‌کند تا پلتفرم بهتر و کامل‌تری را در این خصوص ارائه کند. ایشان همچنین گفتند که پلتفرم ایرانی Instagram حدود ۳ سال دیگر به بلوغ خود می‌رسد و در آن زمان نسخه ایرانی بسیار بهتر از اینستاگرام خواهد بود.

نظر شما در خصوص ساخت یک نسخه ایرانی از Instagram با پلتفرم بهتر چیست؟ نظرات خود را در این خصوص با ما و کاربران موبایلستان در میان بگذارید.


بیشتر بخوانید:

یک دیدگاه

  1. منوکه حذف کردن بخاطرعکس سردار..زحمات سه سالم هدررفت..
    چراسه سال دیگه..؟کاش ما هم اپلیکیشنی اینچین داشتیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا