جریمه اپل و سامسونگ توسط دولت ایتالیا

جریمه اپل و سامسونگ توسط دولت ایتالیا

دولت ایتالیا به‌تازگی دو شرکت محبوب در میان کاربران موبایلستان را با جریمه‌ای سنگین روبرو کرده است و اعلام کرده است که اپل و سامسونگ به علت عرضه به‌روزرسانی‌هایی که موجب کند شدن دستگاه می‌شوند، مجرم شناخته شده و باید به این دولت غرامت بدهند.

مطالب مرتبط

ماجرای به‌روزرسانی محصولات اپل، سال پیش نیز بسیار پرسروصدا شده بود و بسیاری از رسانه‌های بین‌المللی به آن پرداخته بودند و جتی برخی از دولت‌های اروپایی نیز این شرکت را جریمه کرده بودند. حال به نظر می‌رسد که ایتالیا نیز با اندکی تاخیر به این روند پیوسته است ولی هدف این کشور، بزرگ‌تر از محصولات اپل بوده است.

جریمه اپل و سامسونگ توسط دولت ایتالیا

در حقیقت ایتالیا با مجرم دانست فعالیت به‌روزرسانی محصولات اپل و سامسونگ، این دو شرکت را مقصر اصلی کند شدن دستگاه‌های کاربران در این کشور می‌داند و به همین دلیل نیز باید خسارتی را به‌عنوان جبران این مشکل به مقامات این کشور پرداخت کند.

البته این خسارت برای این دو شرکت رقم بزرگی به‌حساب نخواهد آمد زیرا هر یک از شرکت‌های اپل و سامسونگ قرار است تا تنها رقم 5 میلیون دلار را به‌عنوان خسارت به دولت ایتالیا پرداخت کنند ولی موضوع اصلی این است که این جریمه، هشداری برای جلوگیری از تکرار مشکل در آینده محسوب می‌شود و به همین دلیل نیز این دو شرکت در صورت تکرار چنین کاری باید با جریمه‌های بسیار سنگین‌تری دست و پنجه نرم کنند.

تلویزیون‌های UHD سامسونگ تاییدیه استاندارد UHD را از دیجیتال یورو دریافت کرد

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی