آیفون 12 پرو مکس با نمایشگر بسیار بهتری همراه است

10 شهریور 1399

شرکت اپل در سپتامبر امسال قصد دارد خانواده آیفون 12 را در چندین مدل معرفی کند. گفته می‌شود سال جاری باید شاهد معرفی بیش از 4 مدل آیفون 12 باشیم که باید به آیفون 12، 12 مکس، 12 پرو و 12 پرو مکس اشاره داشت.

تا به حال جزئیات مختلفی درباره این گوشی‌های هوشمند منتشر شده و حال جدیدترین گزارش تایید می‌کند اپل قصد دارد صفحه نمایش 120 هرتز و حسگر LiDAR را در نسل بعدی گوشی هوشمند خود به کار گیرد. این گوشی هوشمند دارای طراحی قابل توجهی بوده و ویژگی‌های برجسته‌ای دارد.

تاکنون شایعات مختلفی از آیفون 12 دریافت کردیم اما طبق خبر جدید، آیفون 12 پرو مکس یعنی بالاترین عضو خانواده آیفون 12 به صفحه نمایشی با نرخ تازه سازی 120 هرتز و حسگر دوربین LiDAR مجهز خواهد شد.

براساس یک گزارش جدید که توسط یک آشکارساز صنعت فاش شده، اپل در آیفون 12 پرو مکس و سایر اعضا ویژگی‌های قابل توجهی به کار می‌گیرد. در توصیفی که صورت گرفته، این سری دارای 10 درصد ماژول دوربین بزرگ‌تر، صفحه نمایش تخت، حاشیه کم، ناچ کوچک، صفحه نمایش بزرگ، فیس آیدی بهتر، نمایشگر سریع و سخت افزار قدرتمندی است.

جزئیات دقیق این سری آشکار نشده اما باید انتظار داشت در آینده نزدیک اپل به رونمایی نسل جدید آیفون خود بپردازد که به عنوان سری آیفون 12 شناخته می‌شوند. شایان ذکر است که آیفون 12، گوشی هوشمند استاندارد اپل است و پرو مکس بهترین نسخه از این سری خواهد بود که قطعا بهترین ویژگی را دربرگرفته و نباید آن را مدل ساده‌ای به شمار آورد و به نوعی کم نظیر است. برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟