گوشی انعطاف پذیر لنوو رسید

گوشی انعطاف پذیر لنوو رسید

این روزها خبرهای زیادی از گوشی های انعطاف پذیر می‌شنویم و تا همین الان در موبایلستان شاهد چندین خبر حول این موضوع بوده‌ایم، گوشی های انعطاف پذیر در حال جا افتادن و پیشرفت کردن هستند و تقریبا همه‌ی شرکت های، یکی پس از دیگری در فکر تولید یک گوشی انعطاف پذیر است.

پیش از این شاهد گوشی های انعطاف پذیر برند های برتری همچون هواوی،‌ سامسونگ، شیائومی و حتی موتورولا بودیم، اما حالا زمان آن رسیده است که لنوو هم به این جمع بپیوندد و گوشی انعطاف پذیرش را رونمایی کند.

لنوو انعطاف پذیرِ عمودی

در سپتامبر 2018، لنوو گوشی هوشمند منعطف را در سازمان جهانی مالکیت فکری ثبت کرد که یک گوشی هوشمند با قابلیت تا شدن در جهت عمودی است. این گوشی تا حدودی شبیه به گوشی هوشمند Razr موتورولا است زیرا دارای صفحه نمایش ثانویه است.

مطالب مرتبط:

ال جی هدایت مالی را برای اولین Q1 2019 منتشر می کند

این گوشی دارای یک لولای بزرگ در پشت است که می توانید نقطه انعطاف را برای تا شدن نصفه یا کامل توسط آن مشخص کنید. به این ترتیب بخشی از صفحه نمایش قابل مشاهده و قابل استفاده است. این طرح شبیه به طراحی شارپ است که هفته گذشته دیدیم. این دستگاه از ضخامت بسیار کمی برخوردار است و در قسمت پشتی آن شاهد یک نمایشگر ثانویه هستیم

گوشی انعطاف پذیر لنوو رسید

به نظر می رسد که قاب ها به اندازه کافی بزرگ بوده و  دوربین جلو و سنسورهای معمولی را در خود جای داده و و دارای یک دوربین پشت نیز است. البته، این فقط یک طراحی اولیه است و اگر پروژه موفق باشد، ممکن است پس از عرضه تغییراتی نیز داشته باشد.


بیشتر بخوانید:

مطلب پیشنهادی