گوشی انعطاف پذیر لنوو رسید

15 فروردین 1398
گوشی انعطاف پذیر لنوو رسید

این روزها خبرهای زیادی از گوشی های انعطاف پذیر می‌شنویم و تا همین الان در موبایلستان شاهد چندین خبر حول این موضوع بوده‌ایم، گوشی های انعطاف پذیر در حال جا افتادن و پیشرفت کردن هستند و تقریبا همه‌ی شرکت های، یکی پس از دیگری در فکر تولید یک گوشی انعطاف پذیر است.

پیش از این شاهد گوشی های انعطاف پذیر برند های برتری همچون هواوی،‌ سامسونگ، شیائومی و حتی موتورولا بودیم، اما حالا زمان آن رسیده است که لنوو هم به این جمع بپیوندد و گوشی انعطاف پذیرش را رونمایی کند.

لنوو انعطاف پذیرِ عمودی

در سپتامبر 2018، لنوو گوشی هوشمند منعطف را در سازمان جهانی مالکیت فکری ثبت کرد که یک گوشی هوشمند با قابلیت تا شدن در جهت عمودی است. این گوشی تا حدودی شبیه به گوشی هوشمند Razr موتورولا است زیرا دارای صفحه نمایش ثانویه است.

مطالب مرتبط:

این گوشی دارای یک لولای بزرگ در پشت است که می توانید نقطه انعطاف را برای تا شدن نصفه یا کامل توسط آن مشخص کنید. به این ترتیب بخشی از صفحه نمایش قابل مشاهده و قابل استفاده است. این طرح شبیه به طراحی شارپ است که هفته گذشته دیدیم. این دستگاه از ضخامت بسیار کمی برخوردار است و در قسمت پشتی آن شاهد یک نمایشگر ثانویه هستیم

گوشی انعطاف پذیر لنوو رسید

به نظر می رسد که قاب ها به اندازه کافی بزرگ بوده و  دوربین جلو و سنسورهای معمولی را در خود جای داده و و دارای یک دوربین پشت نیز است. البته، این فقط یک طراحی اولیه است و اگر پروژه موفق باشد، ممکن است پس از عرضه تغییراتی نیز داشته باشد.

پردازنده جدید اگزینوس 990 سامسونگ معرفی شد؛ با غول قدرت آشنا شوید!

بیشتر بخوانید:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی