افشای تصاویر لنوو Z5 پرو

افشای تصاویر لنوو Z5 پرو

شرکت لنوو در طول چند ماه اخیر فعالیت خود در بازار همراه هوشمند را افزایش داده است و اخبار زیادی در این باره روی خروجی موبایلستان قرار گرفته و برای شما مخاطبان عزیز آماده شده است. در ادامه همین روند شاهد این هستیم که اطلاعاتی جدید از پرچمدار بعدی شرکت لنوو به دست اصحاب رسانه افتاده و شاهد افشای تصاویر لنوو Z5 پرو هستیم.

مطالب مرتبط

لنوو Z5 پرو را باید در حقیقت نسخه نیرومندتری از لنوو Z5 دانست که بر اساس اطلاعات منتشر شده قرار است تا امکاناتی جذاب مانند تصویربرداری ویژه را برای کاربران خود مهیا سازد. این دستگاه با امکان عکس برداری ویژه در شب توانسته است تا نظر بسیاری را به خود جلب کند و این قابلیت به کمک هوش مصنوعی ممکن شده است.

افشای تصاویر لنوو Z5 پرو

بدنه این محصول نیز منحصر به فرد است و یک شیشه 2.5 بعدی خمیده موجب ایجاد ظاهری جذاب برای لنوو Z5 پرو شده است. این نمایشگر از نوع OLED  بوده و تقریبا تمامی بخش جلویی دستگاه را پوشش داده و ظاهری زیبا را برای این مدل فراهم ساخته است.

دوربین اصلی لنوو Z5 پرو دوگانه بوده و دو عدسی 24 و 16 مگاپیکسلی دارد. از سوی دیگر سیستم عامل موجود روی این محصول هم با پوسته ویژه لنوو یعنی ZUI نسخه 5 عرضه خواهد شد که در مقایسه با ZUI نسخه چهار استفاده شده روی لنوو Z5، پیشرفت مناسبی برای این مدل خواهد بود. این محصول امروز به صورت رسمی در بی ژینگ چین رونمایی خواهد شد.

لنوو اعلام کرد : برند Vibe گوشی‌های هوشمند ما همچنان باقی خواهند ماند

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی