با تائید رسمی مدیر لنوو، دستگاه لنوو Z5 پرو به‌صورت رسمی در اول نوامبر عرضه خواهد شد

لنوو Z5 پرو

شرکت لنوو برای خوانندگان موبایلستان نامی آشنا به‌حساب می‌آید و بسیاری از کاربران می‌دانند که این شرکت قرار است تا به‌زودی لنوو Z5 پرو را به بازار عرضه کند و به‌تازگی یکی از مدیران این شرکت اعلام کرده است که این دستگاه قرار است تا در روز نخست ماه نوامبر یعنی در کمتر از 5 روز آینده به بازار عرضه شود.

مطالب مرتبط

در حقیقت یکی از مدیران این شرکت به نام چانگ چنگ (Chang Cheng) با استفاده از شبکه اجتماعی وای بو که یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب کشور چین محسوب می‌شود، به سراغ اعلام این موضوع رفته و تاریخ 1 نوامبر را در کنار تصویری از این تلفن همراه هوشمند ارائه کرد تا عرضه لنوو Z5 پرو به‌صورت رسمی تائید شود.

لنوو Z5 پرو

نکته جالب این است که این دستگاه هنوز به‌عنوان یک راز بزرگ در میان محصولات شرکت لنوو باقی مانده است و هیچ کاربری در جهان اطلاعاتی درباره لنوو Z5 پرو در اختیار ندارد و به همین دلیل نیز باید انتظار داشت که در روز یاد شده شاهد ارائه اطلاعات جدیدی درباره این محصول باشیم.

تنها مورد جذاب این تلفن همراه که همگی درباره آن شنیده‌ایم، دوربین ویژه آن است که قرار است تا به زوم دو برابر تلفوتو مجهز باشد که البته نحوه پیاده‌سازی این فناوری هنوز یک معما باقی مانده است و لنوو Z5 پرو ممکن است یک محصول کاملا متفاوت با چیزی که در ذهن داریم باشد.

افشای تصاویر لنوو Z5 پرو

بیشتر بخوانید

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی