LG Display و سامسونگ هنوز به توافق قطعی نرسیده اند

16 شهریور 1396
LG Display

سامسونگ به دنبال تامین انبوه پنل های صفحه نمایش گوشی های خود است. این شرکت نیاز به تامین حدود ۱ میلیون پنل صفحه نمایش دارد. از این رو آن ها با شرکت های متفاوتی از جمله LG Display به دنبال عقد قرار داد هستند. حال طی خبری مشخص شده که این دو شرکت هنوز به توافق قطعی بر سر تامین پنل های LCD نرسیده اند.

این قرار داد قرار بود که در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ میلادی بسته شود اما هنوز هم این امر محقق نشده است. اگر این قرارداد نهایی شود، شرکت ال‎جی دیسپلی پنل‎های ۴۰ تا ۶۰ اینچ تلویزیون‎های ال‎سی‎دی سامسونگ را تولید خواهد کرد. این پنل‎ها در تأسیسات P7 ،P8 و P9 شهر پاجو (کره جنوبی) ساخته می‎شوند. اما در حال حاضر ال‎جی و سامسونگ بر سر مشخصات این پنل‎ها و تعداد مورد نیاز آن‎ها توافق ندارند.

همه این پنل های تولید شده توسط LG Display از فناوری M+ به همراه کیفیت تصویر ۴K عرضه خواهند شد. اما سامسونگ اعتقاد دارد پنل‎های +M نمی‎توانند کیفیت و رزولوشن مورد انتظار این شرکت را برآورده کنند. هم‎چنین ال‎جی در حال حاضر به دلیل تغییر در میزان عرضه و تقاضای بازار دچار مشکلاتی در تأمین محصولات مشتریان فعلی خود شده است.

ال‎جی انتظار دارد قراردادی برای بازه زمانی سه‌ساله با سامسونگ ثبت کند و طبیعی است که این دو شرکت بر سر کوچک‎ترین جزئیات با یکدیگر اختلاف نظر خواهند شد. اما انتظار می‎رود در نهایت این توافق بعد از گذشت مدت‌زمانی نامعلوم توسط دو شرکت حاصل شود. در حال حاضر سامسونگ بر فناوری QLED برای تلویزیون‎های بالارده خود تمرکز کرده است؛ درحالی‌که ال‎جی بیشتر روی فناوری OLED مانور می‎دهد.

آشکار شدن گلکسی Buds+ در گزینه رنگی آبی

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی