LG G6 نیز با طراحی ماژولار راهی بازار خواهد شد

20 شهریور 1395

کمپانی ال جی محصول جدید سری V خود را با نام LG V20 بامداد روز گذشته معرفی نمود. این دیوایس علی رغم اینکه در ظاهر شباهت هایی به LG G5 دارد اما از طراحی ماژولار بهره نبرده و از لوازم جانبی Friends ال جی پشتیبانی نمی کند.

 

با توجه به این مسئله برخی شایعات در باب عدم کسب نتیجه دلخواه ال جی توسط G5 و حذف سیستم ماژولار از دیوایس های آتی این کمپانی قوت گرفت و باعث شد تا کره ای ها برای پیشگیری از شدت گرفتن این اخبار عکس العمل سریعی نشان دهند. آقای Ken Hong، سخنگوی ال جی، این مسئله را صریحاً رد نموده است و به گفته او در زمان عرضه LG G5 به بازار، طراحی و آماده سازی LG V20 در مراحل نهایی بوده است فلذا وضعیت فروش پرچم دار سری G تأثیری در طراحی ابرقدرت سری V نداشته است.

 

بر اساس توضیحات وی، کره ای ها از ابتدا قصدی برای ساخت V20 با سیستم ماژولار نداشته اند و این تکنولوژِی در آن زمان مختص G5 طراحی شده است. آقای Hong همچنین تصریح نمود که ال جی بر ادامه ساخت دیوایس های ماژولار مصمم است و در سال آینده G6 این قابلیت را بهتر از قبل به نمایش خواهد گذاشت.

 

هنوز مشخص نیست که این پیشرفت به چه شکل خواهد بود و در باب مشابهت ماژول ها با ماژول های G5 و قابلیت جابجایی احتمالی آنها متأسفتانه هنوز توضیحی منتشر نشده است.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟