فناوری 5G در ال‌جی G8 به کار نخواهد رفت

فناوری 5G در ال‌جی G8 به کار بخواهد رفت

کمپانی ال‌جی در بازار تلفن‌های همراه هوشمند چالش‌برانگیز سال میلادی که گذشت، حضوری پر سر و صدا و البته نه‌چندان موفق داشت و این عدم موفقیت به حدی پیش رفت که برخی از تلفن‌های همراه هوشمند بالا رده و میان رده این کمپانی با فروشی نه‌چندان زیاد روبرو شدند. بااین‌حال ال‌جی تصمیم گرفته است تا این روند را معکوس کرده و در سال جاری میلادی با عرضه همراه های هوشمند مجهز به فناوری 5G به موفقیت‌های بزرگی برسد. با موبایلستان همراه باشید.

فناوری 5G در ال‌جی G8 به کار بخواهد رفت

مطالب مرتبط

کمپانی ال‌جی هم اکنون با مدیر جدید خود تصمیم دارد تا موفقیت‌های ازدست‌رفته را بازگرداند و این کار را با ارائه برنامه‌ریزی ویژه خود برای عرضه تلفن‌های همراه هوشمند برند ال‌جی در سال 2019 میلادی آغاز کرده است که شروع آن به‌احتمال‌قوی در ماه ژانویه و با رونمایی از میان رده ال‌جی  Q9 خواهد بود.

این تلفن همراه هوشمند با پردازنده اسنپ دراگون 660 و 4 گیگابایت رم، یک میان رده شیاردار را تشکیل داده است که در طی هفته‌های آینده در کنفرانس Consumer Electronics در لاس‌وگاس رونمایی خواهد شد. اگر این برنامه‌ریزی درست باشد باید انتظار داشت که کمپانی ال‌جی اولین پرچم‌دار سال 2019 میلادی خود به نام ال‌جی G8 را در ماه مارس به بازار عرضه کند. البته یکی از شگفتی‌ها در رابطه با این همراه هوشمند این است که ممکن است از فناوری 5G  پشتیبانی نکند زیرا رونمایی از پرچم‌داری دیگر با برندی دیگر برای ماه‌های مارس و آوریل برنامه‌ریزی شده است که از این فناوری پشتیبانی می‌کند.

اسامی برندگان خوش شانس جشنواره طرفداران V20 معرفی شدند

لازم به ذکر است که هنوز مشخص نشده است که آیا اولین تلفن همراه مجهز به فناوری 5G ال‌جی از خانواده سری V است یا خط تولید جدیدی برای این همراه هوشمند در نظر گرفته شده است. همچنین هنوز معلوم نیست که آیا تلفن همراه هوشمند ال‌جی G8 که به 4G LTE محدود شده است در کنگره جهانی موبایل سال 2019 در بارسلونا رونمایی خواهد شد یا خیر.


بیشتر بخوانید

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی