اخبار

گوشی تاشو ال جی سرنوشت نامعلومی دارد

LG با نمایش کوتاه تلفن Rollable خود و روزهای پس از آن خبر هدف قرار دادن ماه سپتامبر را در CES 2021 برانگیخت. با این حال، اکنون عدم اطمینان در مورد تبدیل نمونه اولیه به دستگاه بازار انبوه افزایش یافته است.

کره هرالد گزارش می‌دهد که در مورد برنامه‌های دقیق عرضه Rollable هنوز تصمیم گیری نشده است. ال جی این بیانیه را منتشر کرد که “برای هر کسی امکان پذیر است”.  در حال حاضر این ویژگی زیاد خوب به نظر نمی‌رسند.

مدیرعامل ال جی در حال بررسی برنامه خروج از بخش تلفن همراه است و صحبت از مذاکره با یک خریدار بالقوه بوده تا این بخش به آن داده شود. بخش موبایل سال‌هاست که یک نقطه دردناک برای این شرکت محسوب می‌شود و این در حالیست که این شرکت به طور کلی بیشترین سود را برای سه ماهه تعطیلات داشته، بخش تلفن همراه هنوز ضررده به حساب می‌آید.

برای مدت طولانی نیز تخمین زده شده که  (723 میلیون دلار) در طول سال 2020 از دست رفته است. کل ضرر عملیاتی از سال 2015 در محدوده  (4.5 میلیارد دلار) است. اما حتی اگر ال جی تصمیم به استقامت و ادامه ساخت تلفن‌های هوشمند بگیرد، باز هم می‌تواند برنامه ارائه Rollable را کنسل کند. ممکن است LG Wing جایزه نوآوری CES را از آن خود کرده باشد، اما گزارش شده که با فروش کمتر از 100 هزار واحدی، یک شکست بوده است.

این باعث شده برخی از افراد فکر کنند که Rollable لغو شده و تردیدی وجود دارد که دستگاه گران قیمت در بازار عملکرد خوبی داشته باشد. این هندست اگر بهترین هم باشد برای موقعیت ال جی چندان جالب نیست.

تلویزیون رول شونده OLED ال‌جی چشم‌های همه را خیره کرد

LG Rollable هنوز هم می‌تواند یک قهرمان برای این شرکت باشد، چرا که به گفته منابع داخلی، ال جی از آن به عنوان اهرمی برای افزایش قیمت فروش بخش تلفن همراه خود استفاده خواهد کرد. در هر صورت برای کسب جزئیات تکمیلی و دقیق باید منتظر تصمیمات برند کره‌ای باقی ماند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟