LG V30 در دنیای مجازی رویت شد

403
۰۷ خرداد ۱۳۹۶
LG V30

حدود دو سال است که LG روی سری پرچمدار خود به نام V کار می کتد. این سری گوشی‌ هوشمند که با معرفی وی ۱۰ پا به عرصه گذاشت، قیمت بیشتری در مقایسه با پرچم‌داران سری جی دارد. وی ۱۰ از وجود یک نمایشگر دوم در بالای نمایشگر اصلی بهره می‌برد که وظیفه‌ی نمایش اعلان‌ها را بر عهده دارد. ال‌جی در نسل بعدی یا همان وی ۲۰ این نمایشگر را بیش از پیش بهبود داد. به نظر می رسد که LG V30 به زودی در همین تابستان رونمایی خواهد شد، حال آنکه تصاویری از این گوشی در شبکه های اجتماعی دیده شده است.

ورژن نهایی LG V30 طبق گفته ها و توییت های رسیده از چیزی که الان می شنویم و تصور می کنیم باید کامل تر و متفاوت باشد. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، وی ۳۰ احتمالا ساختاری نظیر بلک‌بری پریو خواهد شد که البته نمایشگر لمسی جای کیبورد فیزیکی را در آن گرفته است. با توجه به تصویر بالا می‌توان دید که بخش مربوط به نمایش وضعیت آب‌وهوا و ساعت نیز به بخش پایین نمایشگر اصلی انتقال یافته که در واقع بخشی از نمایشگر دوم است.

جالبی این سری در این است که نمایشگر دوم که زیر نمایشگر اصلی قرار دارد و به‌صورت کشویی بیرون می‌آید، کاربردهای مختلفی دارد و می‌توان انواع کنترل‌ها یا کیبورد (بنا بر اپلیکیشن در حال اجرا) را به کاربر نمایش دهد.

بروز رسانی اندروید ۶.۰ رسما برای ال‌جی G3 منتشر شد

LG V30

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی