اخبار

بازگشت بلک بری به صنعت گوشی هوشمند

شرکت TCL در اوایل سال جاری بود که اعلام کرد از 31 آگوست امسال به همکاری خود با بلک بری پایان خواهد داد. در حالی که چیزی تا پایان این همکاری باقی نمانده بود و بلک بری نیز با صنعت تلفن هوشمند خداحافظی کرد، به تازگی خبری منتشر شد مبنی بر اینکه این شرکت کانادایی در سال 2021 به صنعت باز خواهد گشت.

گفته می‌شود این بار بلک بری در همکاری با شرکتی به نام OnwardMobility قصد تولید تلفن هوشمند اندرویدی دارد. این شرکت نرم افزاری اعلام کرده در معامله‌ای با بلک بری از برند این شرکت در تولید گوشی هوشمند استفاده خواهد کرد.

بازگشت بلک بری به صنعت تلفن هوشمند با یک مدل 5G

اولین محصول کمپانی OnwardMobility سال 2021 به عنوان اسمارتفون 5جی از راه خواهد رسید. البته بازار هدف آن قاره اروپا و امریکا خواهد بود و مشخص نیست برنامه‌ای برای عرضه جهانی دارد یا خیر.

پیتر فرانکلین مدیرعامل OnwardMobility در گفتگو با یکی از رسانه‌ها بیان داشت:

ما نیاز داریم تا تحت برند بلک بری، تلفن هوشمندی با پشتیبانی شبکه 5جی و صفحه کلید فیزیکی در کنار مشخصات پرچمدار عرضه کنیم.

گفته شده این گوشی جدید به صفحه کلید QWERTY همچون قبل مجهز است اما طراحی متفاوتی نسبت به مدل‌های قبل خواهد داشت. البته تا سال 2021 خبری از معرفی نخواهد بود و این گزارش نیز یک اعلامیه جزئی خواهد بود.

جزئیات بیشتری در کار نیست و بهتر است تا سال 2021 که احتمالا اوایل این سال خواهد بود، باید منتظر اخبار خوب شرکت OnwardMobility باشیم. شایان ذکر است که TCL دیگر هیچ همکاری با شرکت کانادایی ندارد.

بلک بری به پشتیبانی از سیستم عامل اختصاصی خود ادامه خواهد داد

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟