زمان معرفی خانواده هواوی میت 30 مشخص شد!

26 مرداد 1398
هواوی

کمپانی هواوی قصد دارد به طور رسمی خانواده گوشی هوشمند هواوی میت 30 خود را تاریخ 19 سپتامبر و با برگذاری یک رویداد ویژه در مونیخ آلمان معرفی کند. همراه موبایلستان به ادامه مطلب توجه کنید.

مطالب مرتبط:

کمپانی هواوی قصد دارد به طور رسمی خانواده گوشی هوشمند هواوی میت 30 خود را در تاریخ 19 سپتامبر و با برگذاری یک رویداد ویژه در مونیخ آلمان معرفی کند. گوشی‌های نظیر هواوی میت 30، هواوی میت 30 پرو، هواوی میت 30 لایت و هواوی میت 30 5G که تشکیل دهنده این خانواده هستند. برای رویارویی با این خانواده هوشمند زمان کمی باقی مانده است. انتظار داریم که کمپانی هواوی در این رویداد از همه‌ی گوشی‌های مذکور به جز گوشی هوشمند هواوی میت 30 لایت رونمایی کند. ولی همچنان انتظار داریم که گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی نوت 10 برنده رقابت حتی در بین این تلفن‌های جدید باشد. این رویداد که همزمان با وجود مشکلات و تحریم‌های آمریکا برگذار خواهد شد باز هم مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفته است.

هواوی

خطر اندروید، در کمین خانواده هواوی میت 30!

همانطور که قبلا هم گفته‌ایم امروزه، تکنولوژی جدید این امکان را ایجاده کرده است که برخی گوشی‌های هوشمند سیستم عامل اندروید را نداشته باشند. این واقعیت کنجکاوی زیادی در بین کاربران ایجاد کرده است که چگونه از آن پیروی خواهد شد؟! در بین مدل‌های مختلف این خانواده، گوشی هوشمند هواوی میت 30 پرو دارای سیستم دوربین به خصوصی در پشت آن نصب شده است. در پشت این گوشی‌ دو دوربین 40 مگاپیکسلی و یک دوربین 8 مگاپیکسلی و سنسور Tof قرار دارد. اولین سنسور 40 مگاپیکسلی سونی در ابعاد 1/1.5 اینچی و دیافراگم متغیر f/1.6 – f/1.4 شناخنه شده است. سنسور 40 مگاپیکسلی دیگر سایز 1 / 1.7 اینچ و زاویه فوق العاده گسترده آن 120 درجه است. پیش‌بینی می‌شود این مدل با نصب دوتایی عملکرد بسیار خوبی در عکس برداری در شب ارائه دهد. هر دو گوشی هوشمند کمپانی هواوی از شارژر بی‌سیم 25 واتی پشتیبانی می‌کنند.

هواوی آنر ۵ آ و ثبت نام بیش از ۱۱ میلیون نفر در نخستین روز فروش در چین

چندی پیش همانطور که در اخبار مطالعه کرده‌اید کمپانی گوگل به علت سیاست‌های آمریکا اغدام به تحریم کمپانی کره‌ای هواوی کرد. این تحریم نگرانی‌هایی را برای شرکت مذکور و کاربران تلفن‌های هوشمند اندروید‌اش ایجاد کرد. و از آن زمان هواوی شروع به انجام اقداماتی نمد تا در برابر این تهدید‌ها و مشکلاتی که ایجاد می‌کند مقابله کند.

همانطور که این مقاله از موبایلستان را مطالعه کردید. کمپانی هواوی قصد دارد به طور رسمی خانواده گوشی هوشمند هواوی میت 30 خود را تاریخ 19 سپتامبر و با برگذاری یک رویداد ویژه در مونیخ آلمان معرفی کند. همانطور که قبلا هم گفته‌ایم امروزه، تکنولوژی جدید این امکان را ایجاده کرده است که برخی گوشی‌های هوشمند سیستم عامل اندروید را نداشته باشند. در پشت این گوشی‌ دو دوربین 40 مگاپیکسلی و یک دوربین 8 مگاپیکسلی و سنسور Tof قرار دارد. اولین سنسور 40 مگاپیکسلی سونی در ابعاد 1/1.5 اینچی و دیافراگم متغیر f/1.6 – f/1.4 شناخنه شده است. نظر شما در مورد این خانواده چیست و چه انتظاراتی از آن دارید؟! نظرات خود را با ما و کاربران موبایستان از بخش دیدگاه‌ها در میان بگذارید.


مطالبی بیشتر از موبایلستان را مطالعه کنید:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی