آموزش و ترفند

با جیمیل می‌توانید ایمیل‌های که فرستادید را از اینباکس دریافت کننده حذف کنید

اگر بر روی گوشی اندرویدی خود نسخه 8.7 یا بالاتر از جیمیل را نصب کرده‌اید، می‌توانید ایمیلی را که فرستاده‌اید را از اینباکس دریافت کننده حذف کنید. با موبایلستان همراه باشید.

برای انجام این کار پس از ارسال ایمیل خطی مشکی رنگ در زیر اپلیکیشن ظاهر می‌شود. در سمت چپ به رنگ سفید «Sending» را می‌بینید و در سمت راست با رنگ زرد «Cancel» دیده می‌شود. اگر خیلی سریع متوجه اشتباه خود شدید می‌توانید با زدن «Cancel» از ارسال ایمیل جلوگیری کنید. برای این کار زمان زیادی ندارید، اما اگر کلید «Cancel» را فشار ندادید، این کلید به «Undo» تبدیل می‌شود. این یعنی ایمیل شما ارسال شده است، اما شما می‌توانید آن را از اینباکس جیمیل فرد دریافت کننده حذف کنید.

جیمیل

به نظر فقط هفت تا هشت ثانیه برای Undo کردن ایمیل خود وقت دارید، و اگر از این کلید استفاده کنید مثل این است که این ایمیل را هیچوقت نفرستاده‌اید. بعد از فشردن کلید Undo شما به صفحه نوشتن پیغام منتقل می‌شوید تا تغییرات لازم را انجام دهید و دوباره ایمیل خود را بفرستید.

این تغییرات چند وقتی است که به سایت خود Gmail هم آورده شده است. برای استفاده از این امکانات باید فضای جیمیل خود را به آخرین نسخه بروز رسانی کنید. فقط کافی است با کلیک بر روی آیکون تنظیمات گزینه Try The New Gmail را انتخاب کنید. حال علاوه بر اینکه توانایی کنسل کردن ایمیل خود حین ارسال را دارید، قادر هستید پس از ارسال آن را از جیمیل طرف مقابل هم حذف کنید. فقط به خاطر داشته باشید که فقط 8 ثانیه پس از ارسال ایمیل می‌توانید آن را از اینباکس دریافت کننده حذف کنید.


بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟