هواوی میت 20 پرو به دوربین ویژه مربعی شکل مجهز خواهد بود.

هواوی میت 20 پرو به دوربین ویژه مربعی شکل مجهز خواهد بود.

بسیاری از خوانندگان موبایلستان از کاربران محصولات هواوی هستند و این شرکت هم با ارائه امکانات جدید، آن‌ها را ناامید نمی‌کند. در همین راستا نیز به‌تازگی هواوی از قابلیتی ویژه بر روی میت 20 پرو رونمایی کرده است که شامل یک دوربین ویژه مربع شکل است.

مطالب مرتبط

این رونمایی از طریق ویدیو ویژه‌ای که برای همین منظور ساخته‌شده، انجام شده است. این ویدیو تلفن همراه هوشمند هواوی میت 20 پرو  را به‌عنوان ” چیزی جدید که ارزش کاوش را دارد” مطرح‌شده و در ادامه به دوربین باساختار مربعی شکل این محصول اشاره شده است. اما این این وجود صحبتی از مشخصات سخت افزاری این همراه هوشمند در ویدیو یاد شده به میان نیامده است.

هواوی میت 20 پرو به دوربین ویژه مربعی شکل مجهز خواهد بود.

البته علاقه‌مندان به هواوی پیش‌ازاین، دوربین یادشده را در تصاویر افشاشده‌اش دیده بودند و تلفن همراه هوشمند میت 20 پرو (و به‌احتمال زیاد میت 20) از دوربین سه‌گانه و فلش ال ای دی ویژه‌ای بهره‌مند خواهند بود که در یک ماژول مربعی شکل قرار خواهند گرفت.

تلفن همراه هوشمند میت 20 پرو در بدنه جلویی‌اش از یک شیار نسبتا پهن و فناوری اسکن صورت هواوی بهره‌مند شده است و این در حالی است که میت 20 به‌احتمال‌قوی از شیاری نازک‌تر و دوربینی تک لنزی در درون آن استفاده خواهد کرد. بااین‌وجود اطلاعات تکمیلی ما در رابطه با این همراه هوشمند بسیار محدود است اما می‌توان تمامی این رازها را در تاریخ 16 اکتبر یعنی روز رونمایی از این همراه هوشمند در شهر لندن پرده‌برداری کرد و دید که این بار هواوی چگونه طرفداران خود را شگفت زده خواهد کرد.

مشخصات هواوی میت ۹ لو رفت ؛ دو دوربین پشتی ۲۰ و ۱۲ مگاپیکسلی با برند لایکا

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی