• خانه
  • اخبار
  • Mate 9 سردمدار گوشی های هوشمند ۲۰۱۷ در نگهداری شارژ

Mate 9 سردمدار گوشی های هوشمند ۲۰۱۷ در نگهداری شارژ

Mate 9 سردمدار گوشی های هوشمند ۲۰۱۷ در نگهداری شارژ

 

mate 9

 

مصرف انرژی بهینه باتری فبلت Mate 9 هواوی، این گوشی را رده بهترین مدل های سال ۲۰۱۷ در زمینه نگهداری شارژ در کنار قدرت پردازش بالا قرار داده است.

با قدرتمندتر شدن پردازنده های گوشی های هوشمند و کاربری بیشتر تلفن های همراه، عمر باتری و نگهداری شارژ ویژگی بسیار با اهمیتی برای این محصولات به حساب می آید. به همین دلیل کمپانی های سازنده لوازم جانبی به فکر ساخت پاوربانک ها افتادند تا شاید بتوانند ضعف تلفن های همراه هوشمند را در زمینه باتری جبران کنند. سری Mate هواوی از ابتدا تا به اکنون همیشه در زمینه نگهداری شارژ سردمدار بوده و توانسته نام خود را در بین برترین گوشی های بازار در زمینه نگهداری شارژ بالا حفظ کند.

Mate 8 هواوی که نسل قبلی فبلت های این کمپانی به حساب می آید کارنامه درخشانی در زمینه نگهداری شارژ داشته و شرکت هواوی با همان ساختار نسل جدید را توسعه داده و توانسته مصرف انرژی را در Mate 9 بهینه تر کند.

 

mate 9

 

این ویژگی بارز در کنار استفاده از قدرتمندترین پردازنده جهان یعنی Kirin 960 که مبتنی بر چیپ ست ۱۶ نانومتری ساخته شده شاهکاری است که هواوی در Mate 9 رقم زده است. با باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری این گوشی و فناوری Supercharge بعد از ۲۰ دقیقه شارژ کردن گوشی می توانید یک روز کامل با گوشی کار کنید. پردازنده مدل ۹۶۰  مصرف انرژی را تا ۱۵ درصد حتی نسبت به نسل قبل کاهش می دهد. یعنی به معنای واقعی شما می تواند بعد از شارژ کامل در استفاده معمولی ۲ روز به شارژ کردن گوشی تان فکر نکنید.

مطلب پیشنهادی