اخبار

اقدامات اجتماعی همراه اول در زمینه کرونا ویروس

کرونا ویروس مشکلات زیادی را برای افراد ایجاد کرده است. همراه اول همانند همیشه با اقدامات مختلفی در این خصوص سعی کرده تا از فشار مشکلات به وجود آمده برای مردم بکاهد. همراه موبایلستان باشید.

کرونا ویروس تبدیل به مشکلی بزرگ برای صنایع مختلف شده و البته مشکلات فراوانی را نیز برای مردم و به خصوص مردم ایران به وجود آورده است. اما ایرانیان همانند همیشه در این شرایط نیز دست یکدیگر را می‌گیرند و سعی دارند به طریقی به دیگران کمک کنند. چنین موضوعی را در کمپانی‌های بزرگ نیز شاهد هستیم و هر شرکتی بر اساس قابلیت‌هایی که دارد سعی می‌کند تا خدماتی را برای رفاه حال کاربران ارائه کند.

مطالب مرتبط:

همراه اول نیز یکی از شرکت‌هایی است که همیشه در شرایط مختلف از طریق راهکار‌های گوناگون سعی دارد تا فشار مشکلات روی دوش مردم را کاهش دهد. حال نیز با ورود گسترده ویروس کرونا به کشور و مشکلاتی که به وجود آورده، این کمپانی اقدامات زیادی را در این خصوص انجام داده است. همان‌طور که می‌دانید بر اساس دستور مقامات، تمام فروشگاه‌ها تعطیل شده‌اند و مردم مجبور هستند تا در خانه روزهایشان را سپری کنند. به همین دلیل بدون شک فشار زیادی روی شبکه تلفن همراه صورت گرفته است. همراه اول در این خصوص با افزایش 20 درصدی طرفیت شبکه خود سعی کرد این فشار را کنترل نماید تا کیفیت شبکه همچنان پایدار باشد.

بستانکاری یا اعتبار میان دوره خطوط دائمی همراه اول ؟! از شایعه تا واقعیت

کرونا ویروس

از سوی دیگر همراه اول یکی از اولین شرکت‌هایی شناخته می‌شود که در ایران نسبت به دورکاری گسترده کارکنان خود اقدام کرد و همین موضوع باعث شد که کارمندان این مجموعه هر چه کمتر با افراد مختلف در ارتباط باشند و در نتیجه سالم بمانند. از سوی دیگر این سازمان خدماتی برای بهورز ها فراهم کرده است و در این جهت مکالمات آن‌ها بدون هیچ هزینه و رایگان است. باید توجه داشت که در این طرح تماس 60 هزار بهورز رایگان شده است.

قطعی خطوط یا یک طرفه شدن موبایل نیز یکی از مشکلاتی بود که کاربران برای رفع آن مجبور بودند به دفاتر خدماتی مراجعه کنند و همین موضوع می‌توانست خطر ابتلا به ویروس کرونا را افزایش دهد. به همین دلیل همراه اول تمام خطوط یک طرفه را وصل کرد.

مشارکت در اقدامات اجتماعی یکی از صفات خوب همراه اول به حساب می‌آید که ما نیز در موبایلستان چندین بار به این موضوع اشاره کرده‌ایم. همراه اول 30 میلیارد ریال نیز در ساخت بیمارستان سیار کمک کرده است که این خود می‌تواند خبری امیدبخش برای بیماران کرونایی باشد.

همان‌طور که در این مقاله از موبایلستان مطالعه کردید، با برخی اقدامات اجتماعی همراه اول در زمینه مقابله با کرونا ویروس آشنا شدیم. نظر شما در خصوص اقدامات بزرگ‌ترین اپراتور کشور چیست؟ نظرات خود را از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما و کاربران موبایلستان به اشتراک بگذارید.


بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟