اخبار

همراه اول برای جوانان سیمکارت دائمی با 50 درصد تخفیف می‌فروشد

جوانیت رو کامل کن، طرح جدید همراه اول است که در جریان آن به جوانان سیمکارت دائمی با 50 درصد تخفیف ارائه می‌کند. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

همراه اول به عنوان اولین اپراتور ایرانی اخیرا در راستای ارج نهادن هر چه بیشتر به جوانان و همچنین کمک به رشد استارت‌آپ‌ها طرحی را کلید زده است که در جریان آن سیمکارت‌های دائمی را با ۵۰ درصد تخفیف و برخی مزایای ویژه در اختیار جوانان قرار می‌دهد.

مطالب مرتبط:

از دی ماه امسال همراه اول طرحی را با نام ((جوانیت رو کامل کن)) شروع کرده است که در جریان آن به جوانان 18 تا 25 ساله سیم‌کارت دائمی با 50 درصد تخفیف و بسته 10 گیگابایتی یک ماهه ارائه می‌کند. چنین اتفاقی بدون شک می‌تواند برای جوانان بسیار خوب باشد. در حال حاضر اغلب جوانان کشور از سیمکارت‌های اعتباری استفاده می‌کنند و سیم‌کارت دائمی با وجود وجهه خوبی که دارد بیشتر توسط افراد مسن یا یک چهره تجاری استفاده می‌شود.

در حال حاضر استارت‌آپ‌ها و کسب و کار‌های نوپا بیش از هر چیزی نیاز به هویت دارند که یک سیمکارت دائمی می‌تواند این مسیر را تاحدودی هموار کند. این در حالی است که اغلب موسسین استارت‌آپ‌ها جوانان هستند. بدون شک اقدام همراه اول هزینه‌هایی را نیز برای آن به همراه دارد اما پیش از این نیز شاهد حمایت این اپراتور از استارت آپ‌ها و جوانان بودیم. لازم به ذکر است که در این طرح هزینه خرید سیمکارت با 50 درصد تخفیف 80 هزار تومان می‌شود.

شارژ خودکار سیم‌کارت روشی جدید برای شارژ سیمکارت های ایرانسل

اگر بخواهیم نگاهی کلی به این اقدام همراه اول بیندازیم، متوجه می‌شویم که این اپراتور خود را در کنار مردم می‌بیند و در واقع احساسی اجتماعی در بند بند رفتار‌های سازمانی این شرکت به چشم می‌خورد. مسئولیت اجتماعی موضوعی است که در شرایط فعلی کشور بسیار مورد نیاز است و اقدام‌هایی از این جنس می‌تواند بسیار خوش آیند باشد.

در شرایط فعلی که اغلب جوانان نگرانی‌های گسترده‌ای دارند، همراه اول توانسته با پیشنهاد‌هایی خاص ریشه امید را در دل جوانان این وطن سبز کن و در واقع پیشنهاد ارزشمند سیمکارت دائمی را آن هم با قیمتی بسیار مناسب ارائه کند تا این افراد نیز در درونشان حسی خوب داشته باشند.

نظر شما در خصوص این طرح همراه اول چیست؟ نظرات خود را از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما و کاربران موبایلستان در میان بگذارید.


بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟