می مکس 3 5G ممکن است به‌زودی رونمایی شود

16
۲۶ دی ۱۳۹۷

به نظر می‌رسد که پرچم‌دار اخیر شیائومی یعنی می مکس 3 به‌تازگی افشا شده است اما سلطنت آن به‌عنوان برترین همراه هوشمند شیائومی چندان طول نخواهد کشید. حالا که پردازنده اسنپ دراگون 855 در دست تولیدکنندگان قرارگرفته است، تمامی آن‌ها می‌خواهند تلفن‌های همراه هوشمند برند خود را به این پردازنده مجهز کرده و از این رقابت شیرین لذت ببرند به این ترتیب به نظر می رسد که کمپانی شیائومی به فکر ساخت تلفن همراه هوشمند می مکس 3 5G افتاده است. با موبایلستان همراه باشید.

می مکس 3 5G ممکن است به‌زودی رونمایی شود

مطالب مرتبط

به نظر می‌رسد که کمپانی شیائومی هم از قاعده ذکرشده مستثنا نیست و در توییت پاک‌شده‌ای که به‌تازگی توسط Ben Geskin منتشر شده است، اعلام شده است که شیائومی به‌احتمال بسیار زیاد رخدادی را برای رونمایی از می مکس 3 5G برگزار خواهد کرد. این رخداد شیائومی برای یک روز قبل از شروع کنگره جهانی موبایل بارسلونا برنامه ریزی شده است و به‌این‌ترتیب می‌توان حدس زد که شیائومی قصد دارد تا دور از هیاهوی این کنگره به معرفی همراه هوشمند جدید خود بپردازد.

این توییت اعلام داشته است که رونمایی از می مکس 3 5G یک احتمال خواهد بود و به‌این‌ترتیب این همراه هوشمند از پردازنده اسنپ دراگون 855 نیز بهره‌مند خواهد بود زیرا فناوری 5G بدون مودم سازگار این پردازنده کار نخواهد کرد. با ای حال همان‌طور که قبلا اشاره کردیم، می مکس 3 تلفن همراه بسیار جدیدی است که تب‌وتاب آن هنوز نخوابیده است پس جایگزینی آن با نسخه‌ای جدیدتر چندان منطقی به نظر نمی‌رسد.

تصاویر لو رفته از شیائومی می نوت ۲ مشخصات آن را تایید می‌کنند

از دیگر کاندیداهای احتمالی این رخداد می‌توان به وجود پردازنده اسنپ دراگون در میان همراه‌های هوشمند می 9 اشاره کرد. ازآنجایی‌که می 8 در ژوئن سال 2018 رونمایی شد پس می‌توان احتمال داد که می 9 یک گزینه برای رونمایی در رخداد 24 فوریه باشد. شاید به همین خاطر است که توییت ذکرشده در بالا به‌سرعت پاک شد. بااین‌وجود باید منتظر بود و دید که شیائومی در این رابطه چه تصمیمی خواهد گرفت.


بیشتر بخوانید

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی