اخبار

عرضه رابط کاربری MIUI 10 برای وان پلاس 6 و وان پلاس 6T

شرکت وان پلاس همیشه باعرضه Oxygen OS یکی از پیشروان طراحی خاص اندروید برای دستگاه‌های خود بوده است ولی به نظر می‌رسد که کاربران این شرکت امکان انتخاب را خواهند داشت و اخبار منتشر شده خبر از عرضه رابط کاربری MIUI 10 برای وان پلاس 6 و وان پلاس 6T می‌دهند. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

در این میان رابط کاربری MIUI 10 برای وان پلاس 6 و وان پلاس 6T قرار است بر پایه اندروید 9، تجربه‌ای متفاوت را از این سیستم‌عامل ارائه کند. این رابط کاربری که پیش از این بر روی محصولات شرکت شیائومی خوش درخشیده بود، می‌تواند با استفاده از دو محصول بسیار نیرومند بازار همراه‌های اندرویدی، بیش‌ازپیش شناخته شود.

عرضه رابط کاربری MIUI 10 برای وان پلاس 6 و وان پلاس 6T

همچنین اخبار یاد شده خبر از این دارند که رابط کاربری MIUI 10 برای وان پلاس 6 و وان پلاس 6T بر اساس نسخه ساخت 8.11.23 این رابط برای این دو دستگاه عرضه شده است و برای دریافت و نصب آن روی دستگاه‌های وان پلاس باید مدل 0B8 این دستگاه‌ها یا مدل‌های جدیدتر از آن را در اختیار داشته باشید.

همه قابلیت‌های این پوسته روی این دو مدل کار می‌کند ولی رابط کاربری MIUI 10 برای وان پلاس 6 و وان پلاس 6T بی‌نقص هم نیست و گزارش توسعه‌دهندگان خبر از این دارد که این دارد که این محصول با دو مورد مدیریت شکاف بالای نمایشگر و تنظیم خودکار نور صفحه نمایش مشکل دارد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا