محبوب‌ترین و برترین همراه‌های هفته

محبوب‌ترین و برترین همراه‌های هفته

پیش‌از این نیز مقالات مشابه با این متن را در موبایلستان مطالعه کرده‌اید و امروز بار دیگر با بررسی محبوب‌ترین و برترین همراه‌های هفته از دیدگاه کاربران وب‌سایت بزرگ GSMarena،  در خدمت شما هستیم.

مطالب مرتبط

این هفته اپل در خط تولید آیفون‌های سال 2018 خود رونمایی کرد. همین امر نیز موجب شد تا توجه بسیاری از متخصصان به میزان محبوبیت این سه تلفن همراه هوشمند و جایگاه تنها در میان 10 تلفن همراه هوشمند محبوب جهان، جلب شود. بر اساس نظرسنجی‌هایی که در این رابطه انجام‌شده است، به نظر می‌رسد که آیفون XS Max به عنوان محبوب‌ترین همراه هوشمند در جایگاه نخست قرارگرفته‌شده باشد که به دنبال آن نیز آیفون XS و آیفون XR قرار دارند.

محبوب‌ترین و برترین همراه‌های هفته

در این میان همراه هوشمند پوکوفون F1 از کمپانی شیائومی با اختلاف بسیار زیاد در جایگاه چهارم برترین همراه‌های هفته قرار دارد و پس‌ازآن نیز شیائومی Mi A2 لایت و vivo V11 در رده‌های پنجم و ششم قرار دارند. گلکسی نوت 9 در میان همراه‌های هوشمند سامسونگ با اشغال کردن جایگاه هفتم بهترین رکورد را دارد و پس‌ازآن نیز اوپو F9 واقع شده است.

جایگاه نهم برترین همراه‌های هفته هنوز متعلق به آیفون X است ولی با توجه به رونمایی نسخه‌های جدیدش با تنزل درجه مواجه شده است. در رده دهم شیائومی Redmi Note 5 Pro قرارگرفته است و این امر نشان از آن دارد که دیگر دستگاه های مدعی کمپانی سازنده همراه های هوشمند شیائومی نتوانسته اند محبوبیتی که انتظارش می رفت را به دست بیاورند.


بیشتر بخوانید

 

 

 

مطلب پیشنهادی