Moto X فراموش نشده؛ Moto Z داستانی جداگانه نسبت به moto X دارد !

22 خرداد 1395

زمانی که لنوو از سری جدید و ماژولار خود، Moto Z، رونمایی کرد بسیاری تصور کردند که سری Moto X از صفحه روزگار محو خواهد شد. اما اینطور که به نظر می رسد این تصور اشتباه است. کمپانی لنوو در پاسخ در خصوص تغییر مسیر از موتو X به موتوZ، به کاربران اطمینان داده است که سری Moto Z داستان کاملا متفاوتی است و موضوع سری Moto X هنوز به قوت خود باقی است. بنابراین در ماه های آینده می توانیم شاهد تولید نمونه های جدیدی از Moto X باشیم.
کمپانی لنوو/موتورولا در این خصوص اظهار کرده است
خط تولید Moto X هنوز برقرار است. در واقع Moto X Force اخیرا در چند بازار در سراسر دنیا ارایه شده است. Moto X و Moto Z در بعضی ویژگی ها با هم مشترکند، اما تجربیات کاربری آن دو کاملا با هم متفاوتند و کاربران بیشتری را جذب این برند خواهد کرد. کاربران شیفته تکنولوژی که به دنبال کسب تجربه جدیدی از کار با اسمارت فون خود هستند قطعا جذب Moto Z و ماژول های آن خواهند شد.
واضح است که موتورولا قصد دارد محصولات Moto Z خود را هر چه بیشتر تبلیغ کند ولی Moto X هم هنوز در بازار حضور دارد. احتمال داده می شود لنوو از برند Moto Z برای نامگذاری پرچمداران و از برند Moto X برای گروه اسمارت فون های میان رده استفاده کند. در هر حال سری Moto Z از امکان بهره مندی از ماژول ها بهره مند است که آن را از سایر محصولات متمایز می کند.

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟