• خانه
  • اخبار
  • Moto X 2016 ممکن است قدرتی فراتر از HTC 10 داشته باشد!

Moto X 2016 ممکن است قدرتی فراتر از HTC 10 داشته باشد!

تا کنون می میدانیم که موتورولا در حال آماده ساختن گوشی پرچمدار خود است، اما ممکن است به لطف برنامه های بنچمارک ما برای اولین بار به مشخصات فنی اش دسترسی داشته باشیم. با تک فارس همراه باشید.در سایت بنچمارک GeekBench یک گوشی با نام Motorola XT1650 لیست شده است، با وجود اینکه این مشخصات هیچ اطلاعاتی درباره ی اینکه این گوشی پرچمدار است یا نه، به ما نمی دهد اما مشخصات فنی این دستگاه را برای ما معلوم ساخته است.

بنا به این بنچمارک این گوشی دارای پردازنده ی اسنپدراگون ۸۲۰ همراه ۴ گیگابایت حافظه ی رم است که این مشخصات می تواند گوشی را در رده ی گوشی هایی مانند HTC 10 و LG G5 قرار دهد. امتیاز این گوشی در این بنچمارک برابر ۶۵۴۲ است که نشانگر قدرتمند بودن این گوشی است. در عملکرد چند هسته ای نیز امتیاز ۵۳۴۴ بدست آمده که تقریبا با گوشی G5 با امتیاز ۵۳۸۶ برابر گشته و از HTC 10 با امتیاز ۴۹۶۲ جلو زده است، اما پشت سر گلکسی اس ۷ قرار دارد.

این بنچمارک بسیاری از سوالات ما درباره ی Moto X 2016 بی پاسخ می گذارد، ما درباره ی دوربین یا سنسور اثر انگشت یا بدنه ی فلزی هیچ اطلاعی نداریم.

ما باید در آینده ی نزدیک اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد همانند آنکه گوشی Moto X Style در جولای ۲۰۱۵ معرفی شد، پس ما نباید با زمان معرفی Moto X 2016 فاصله ی زیادی داشته باشیم. در واقع موتورولا قصد معرفی چیزی نامعلوم در تاریخ نهم ژوئن را دارد، هر چند ممکن است این شی نامعلوم تنها Moto G4 باشد.

منبع: Tech Radar

مطلب پیشنهادی