موتو G 5G پلاس یک برنامه Multi Volume با کیفیت عالی و جدید ایجاد می‌کند!

24 مرداد 1399

موتو G 5G پلاس یک برنامه Multi Volume با کیفیت عالی و جدید ایجاد می‌کند همراه موبایلستان به ادامه مقاله توجه فرماید.

مطالب مرتبط:

ارزانترین تلفن 5G موتورولا با نام موتو G 5G پلاس است که با یک برنامه جدید و منحصر به فرد با نام Multi-Volume،کیفیت عالی و جدید ویژه‌ای را تجربه می‌کند.

برنامه به شما این امکان را می‌دهد حجم را بر اساس هر برنامه‌ای تنظیم کنید و حتی برخی از آنها را به طور کلی از گوشی هوشمند خود حذف کنید و یا نادیده بگیرید. بهترین بخش این است که می‌تواند براساس الگوهای استفاده شما بطور خودکار برخی از برنامه‌ها را حذف کند. همچنین یک صفحه‌ی کشویی در جلوی صفحه در قسمت سمت راست صفحه وجود دارد که می‌توانید حجم اعلان‌ها و تماس‌ها را بطور جداگانه تنظیم کنید که فعلا این عمل کرد ویژه و کاربردی در این روزها در دسترس نیست.

اما متأسفانه،برزگترین سایت فناوری گوشی‌های هوشمند XDA-Developers می‌گویند که این اپلیکیشن نمی‌تواند در کنار سایر دستگاه‌های موتورولا قرار داشته باشد و هیچ سخنی از طرف این شرکت وجود ندارد که آیا این ویژگی در دسترس سایر گوشی‌های هوشمند این شرکت قرار خواهد گرفت یا خیر!

همانطور که در این مقاله از موبایلستان مطالعه کردید ارزانترین تلفن 5G موتورولا با نام موتو G 5G پلاس است که با یک برنامه جدید و منحصر به فرد با نام Multi-Volume،کیفیت عالی و جدید ویژه‌ای را تجربه می‌کند. برنامه به شما این امکان را می‌دهد حجم را بر اساس هر برنامه‌ای تنظیم کنید و حتی برخی از آنها را به طور کلی از گوشی هوشمند خود حذف کنید و یا نادیده بگیرید.

موتورولا چگونه کاربران آیفون را به استفاده از Moto Z Droid دعوت می‌کند؟!

دیگر مطالب پیشنهادی از موبایلستان:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟