Motorola Moto X Pure Edition با انتشار بروزرسانی Marshmallow از LTE band 12 پشتیبانی خواهد کرد

27 آبان 1394
مشخصات گوشی Moto X Sport و Moto G موتورولا,فاش شدن مشخصات گوشی Moto X Sport و Moto G موتورولا,گوشی Moto X Sport,Moto G موتورولا,سایت خبری موبایلستان,Mobilestan
motox-hero

طبق گفته David Schuster که یکی از کارمندان بخش نرم افزار کمپانی Motorola است، مدل عرضه شده گوشی هوشمند Motorola Moto X Pure Edition در T-Mobile از LTE band 12 پشتیبانی خواهد کرد البته با عرضه بروزرسانی Android 6.0 این امکان به این گوشی هوشمند اضافه خواهد شد. در این راستا این کمپانی تبلیغات خود را در مورد این مدل را شروع کرده است.

اینطور که پیداست LTE band 12 فرکانسی معادل ۷۰۰MHz خواهد داشت، البته ناگفته نماند که سال آینده FCC قصد دارد تا مقدار این فرکانس را به ۶۰۰MHz کاهش دهد. انتظار می رود که هفته آینده بروزرسانی Android 6.0 برای گوشی هوشمند ذکر شده عرضه شود. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که گوشی هوشمند Motorola Moto X Pure Edition را خریداری کنید زیرا که به زودی این گوشی هوشمند نیز از LTE band 12 پشتیبانی خواهد کرد. ببنابراین اگر قصد این گوشی هوشمند را دارید به شما پیشنهاد می کنم تا این مدل را خریداری کنید زیرا که LTE حسابی کار آمد خواهد بود بنابراین پول خود را برای خرید مدل دیگر این گوشی هوشمند هدر ندهید!

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی