پایان ابزار جانبی موتورولا با عرضه شارژر بی سیم موتورولا

پایان ابزار جانبی موتورولا با عرضه شارژر بی سیم موتورولا

شرکت موتورولا تا به امروز مشتریان خاص خود را داشته است و به همین دلیل نیز در میان مخاطبان موبایلستان نیز شاهد حضور تعداد زیادی از این افراد هستیم. یکی از محبوب ترین موارد مربوط به این شرکت را باید تجهیزات جانبی آن دانست که به دستگاه اصلی وصل شده و امکاناتی جدید را برای آن مهیا می کنند ولی بر اساس شواهد  و اخبار جدید با عرضه شارژر بی سیم موتورولا به زودی شاهد پایان این تجهیزات جانبی خواهیم بود.

مطالب مرتبط

موتورولا با محصولاتی متفاوت مانند همراه هوشمند با نمایشگر ضد ضربه (تقریبا ضد ضربه)، دستگاه مدولار و دارای قابلیت ویژه بهبود دوربین، باتری و … و چند مدل دیگر توانست تا خودش را به عنوان یک نوآور در این بازار مطرح کند ولی مشکل اصلی تجهیزات جانبی این شرکت این بود که تنها برای یک مدل قابل استفاده بودند و همین امر نیز جامعه مخاطبان این تجهیزات را محدود کرده بود.

پایان ابزار جانبی موتورولا با عرضه شارژر بی سیم موتورولا با این شرایط، شرکت موتورولا تصمیم بر این گرفت که به ساخت تجهیزاتی عمومی دست بزند و در نتیجه نیز نسل اولیه شارژر بی سیم موتورولا برای استفاده توسط چندین دستگاه متفاوت آماده عرضه به بازار شده است. این امر به معنای پایان تجهیزات جانبی سنتی این شرکت است و از سال آینده شاهد عرضه این محصول در بازار مصرف خواهیم بود. این شارژر بی سیم موتورولا با استفاده از سیستم شارژ بی سیم 10 واتی، یک محصول بسیار جذاب در بازار جهانی خواهد بود و به همین دلیل نیز ممکن است موفقیت بزرگی را در بازار تجربه کند.

موتورولا موتو ام معرفی شد: نمایشگر ۵٫۵ اینچی ۱۰۸۰p، پردازنده ۸ هسته‌ای و ۴ گیگابایت رم

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی