بازی The Last of Us Part II در نزدیکی انتشار

30 فروردین 1398

استودیوی ناتی داگ که درحال ساخت و توسعه The Last of Us Part II می باشد اخیرا در صفحه رسمی خود در شبکه اجماعی توییتر با منتشر کردن توییتی از به پایان رسیدن روند ضبط موشن کپچر از آخرین صحنه بازی تحت تولید خبر داد. عنوان جذاب آخرین ما، به طف داشتن روایت و شخصیت پردازی عالی توانست که به عمق قلب بازیکنان و کاربران پلی استیشن 3 و 4 نفوذ کرده و نام خودش را میان یکی از بهترین آثار ویدیویی منتشر شده تا به امروز در تاریخ ثبت کند. سپس پس از کسب این موفقیت بزرگ، نسخه بعدی از بازی تحت عنوان The Last of Us Part II آخرین ما پارت دوم در مراسم PlayStation Experience برگزار شده در سال 2016 به صورت رسمی معرفی گردید. از آن زمان تا به امروز کاربران به شدت منتظر ارائه این بازی جدید از استویدیوی ناتی داگ هستند که گویا این انتظر به زودی به سرانجام خواهد رسید.

اگرچه حدود 3 سال از زمان معرفی رسمی این بازی می گذرد، ولی استودیوی ناتی داگ و شرکت سرگرمی های تعاملی سونی در این مدت نسبتا طولانی هیچ اطلاعات رسمی و قابل اتکایی درباره این بازی در اختیار علاقه مندان قرار نداده اند و هنوز زمان عرضه آن نیز برهمگان پوشیده است. اما اخیرا کارگردان بازی، نام نیل دراکمن در صفحه رسمی توییتر خود سرانجام به اتمام روند موشن کپچر و پایان ضبط آخرین صحنه بازی The Last of Us Part II اشاره کرد که این موضوع می تواند این خبر را به ما بدهد که این عنوان یک قدم دیگر به عرضه رسمی نزدیک تر شد.

سونی دنیا را برای استریم بازیهای ویدئویی آماده نمی داند

این توییت که همراه با یک تصویر از صحنه بازی منتشر شده است دارای دو جمله CUT TO BLACK و THE END می باشد که با درنظر گرفتن آن ها با اطمینان می توان گفت که روند موشن کپچر و ضبط آخرین صحنه از بازی به پایان رسیده است. با توجه به پایان روند موشن کپچر و همچنین با موفقیت طی شدن روند توسعه بازی می توان نتیجه گرفت که زمان زیادی تا عرضه رسمی بازی پیش رو نداریم. البته یک نکته بسیار جدی در این مورد وجود دارد که باید بدانید، ظبط شدن آخرین صحنه از یک بازی به معنای تمام شدن پروسه تولید و ساخت نمی باشد. به طور معمول در اغلب بازی ها و فیلم های سینمایی برخلاف تصور، صحنه ها به طور نامنظم ضبط می شوند که همین موضوع می تواند خبر از آن دهد که شاید قسمت های دیگری از بازی هنوز تولید نشده است و همچنین هنوز طراحی جلوه های بصری و موارد مشابه پس از اتمام موشن کپچر آغاز می شود.

آخرین گفته ها و شنیده ها حکایت از آن دارند که عنوان بازی آخرین ما همزمان با عرضه کنسول پلی استیشن 5 به دست دارندگان کنسول های پلی استیشن 4 خواهد رسید که البته به لطف پشتیبانی نسل نهم PlayStation از تکنولوژی  Backward Compatibility، کاربران پلی استیشن 5 نیز قادر به تجربه آن خواهند بود.


بیشتر بخوانید

سونی از معرفی پروژه اسکورپیو شگفت‌‌زده شد

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی