استراتژی جدید اچ تی سی برای ماندن بازار همراه‌های هوشمند

استراتژی جدید اچ تی سی برای ماندن بازار همراه‌های هوشمند

دارن چن به‌عنوان مدیر کمپانی اچ تی سی در تایوان به‌تازگی اعلام کرد که این کمپانی در تلاش برای رشد سهم بازار و بهبود سوددهی‌اش استراتژی جدید و ویژه‌ای را در سال 2019 میلادی اتخاذ خواهد کرد. با موبایلستان همراه باشید.

استراتژی جدید اچ تی سی برای ماندن بازار همراه‌های هوشمند

مطالب مرتبط

استراتژی جدید این کمپانی درواقع تمرکز بر روی ساخت تلفن‌های همراه هوشمند رده‌بالا و میان رده است. البته زیاد خوشحال نشوید زیرا این کار درواقع با افزایش طول عمر اچ تی سی  U12+ و دیگر مدل‌های U12 تا سال 2019 میلادی انجام خواهد شد. نسخه 128 گیگابایتی از U12 لایف که به‌تازگی عرضه شده است و البته فروش خوبی نیز داشته است، خود مهر تأییدی بر این ادعا است.

برای فعالیت درزمینهٔ میان رده‌ها اچ تی سی به‌احتمال بسیار قوی عرضه نسخه‌های متفاوت از دیزایر 12s را در نظر دارد که دارای تراشه اسنپ دراگون 435 بوده و یک میان رده به‌حساب می‌آید. این کمپانی امیدوار است که این مدل بتواند جای پای U12 لایف را دنبال کند و درفروش تعطیلات سال جدید این کمپانی، سود خوبی را عاید این کمپانی بکند

همچنین این کمپانی خوش‌نام درزمینهٔ عرضه تلفن‌های همراه هوشمند تصمیم دارد تا تلفن‌های همراه هوشمند بلاک چین را تا حد زیادی گسترش دهد و در همین راستا نیز Exodus 1 به فروش رسیده است. البته تجارت واقعیت مجازی ااین کمپانی تا حدی رونق گرفته است. این کمپانی تصمیم دارد تا وایوپورت را به نسخه واقعیت مجازی مشابه با اپل استور و گوگل پلی استور تبدیل کند. این امر در رونق بسیار زیاد محتوای واقعیت مجازی بسیار مؤثر خواهد بود.

کارایی جدید حسگر اثر انگشت در نکسوس های جدید

البته شایان‌ذکر است که تولید کننده یاد شده از مدت‌ها پیش استراتژی‌های متفاوتی را برای ماندن و سوددهی در بازار رقابتی تلفن‌های همراه هوشمند پیگیری کرده است که هیچ‌کدام به حد انتظار موفق نبوده‌اند. بااین‌حال این کمپانی هنوز از آزمون استراتژی‌های جدید خود نومید نشده و فعلا در بازار تلفن‌های همراه هوشمند باقی خواهد ماند.


بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟