اخبار

گوگل مَپ بالاخره به اپل واچ باز می‌گردد!

گوگل مَپ بالاخره به اپل واچ باز می‌گردد تا بار دیگر کاربران اپل واچ از این نرم‌افزار بهره گیرند همراه موبایلستان به ادامه مقاله توجه فرماید.

مطالب مرتبط:

در سال 2017 ،گوگل به پشتیبانی از گوگل مَپ دیگر با اپل واچ کار نمی‌کرد و به این پشتیبانی نیز پایان داد. گفته می‌شود دلیل اینکه گوگل آن را از اپل واچ کشیده است، ارتباطی با قابلیت‌های محدود برنامه در ساعت نسبت به برنامه آیفون داشت. در زمانی که گوگل این اعلامیه را داد،قول داد که گوگل مَپ به اپل واچ بازگردد. و این ظاهرا همان چیزی است که اتفاق می‌افتد. پس از به روزرسانی جدید،گوگل مَپ بار دیگر برای دارندگان اپل واچ در دسترس است در جهت‌یابی و محاسبه‌ی زمان تقریبی رسیدن به مقصد، را به آنها ارائه می‌دهد.

گوگل مَپ بالاخره به اپل واچ باز می‌گردد!
کاربران برنامه نمی‌توانند مقصد موقعیت جدیدی را مستقیماً از روی ساعت انتخاب کنند و گوگل مَپ افراد را به وارد کردن مکان با استفاده از برنامه تلفن و سپس حرکت به سمت اپل واچ راهنمایی می‌کند. استفاده از گوگل مَپ در اپل واچ به کسانی که پیاده روی،رانندگی،سیستم‌های حمل و نقل عمومی یا دوچرخه سواری از نقطه “A” تا “B” می‌کنند اجازه می‌دهد تا گام به گام مسیرها را دریافت کرده و زمان تقریبی رسیدن به مکان‌های مورد نظر شما را نشان خواهد داد. و صفحه اصلی در اپل واچ سفر فعلی کاربر را با زمان سفر به مقصد دیگر مانند محل کار و خانه نشان می‌دهد.

دستگاه مجهول جدید اپل در بایگانی FCC رویت شده است

گوگل مَپ بالاخره به اپل واچ باز می‌گردد!
آیکون‌ها نشان می‌دهد که چه زمانی باید چرخش انجام شود و نیاز به تغییر مسیر است همچنین نحوه حمل و نقل فعلی را مشخص می‌کند. Haptics به کاربران کمک می‌کند تا بدانند چه زمانی نیاز به چرخش دارند و در اپل واچ یک پیچیدگی وجود دارد که نماد گوگل مَپ را نشان می‌دهد و برنامه را باز می‌کند. گوگل مَپ Live هنوز در اپل واچ قابل دسترسی نیست،اگرچه نقشه‌های اپل همواره به صورت Live هستند. نسخه 5.5.2 نرم‌افزار گوگل مَپ از طریق اَپ استور برای اپل واچ در دسترس است و می‌توانید هم‌اکنون آن را دانلود کنید.
همانطور که در این مقاله از موبایلستان مطالعه کردید گوگل مَپ بالاخره به اپل واچ باز می‌گردد. گفته می‌شود دلیل اینکه گوگل آن را از اپل واچ کشیده است، ارتباطی با قابلیت‌های محدود برنامه در ساعت نسبت به برنامه آیفون داشت. در زمانی که گوگل این اعلامیه را داد،قول داد که گوگل مَپ به اپل واچ بازگردد استفاده از گوگل مَپ در اپل واچ به کسانی که پیاده روی،رانندگی،سیستم‌های حمل و نقل عمومی یا دوچرخه سواری از نقطه “A” تا “B” می‌کنند اجازه می‌دهد تا گام به گام مسیرها را دریافت کرده و زمان تقریبی رسیدن به مکان‌های مورد نظر شما را نشان خواهد داد.


دیگر مطالب پیشنهادی از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟